اختلال نعوظ
اختلال نعوظ یکی از مشکلات جدی در مردان است که حتما باید آن را درمان کرد، البته در برخی مواقع اختلال نعوظ خبر مشکل و بیماری جدی را به افراد می دهد.

اختلال نعوظ می تواند پرچم قرمزی برای بیماری جدی تر باشد

چه باور کنید و چه نکنید، مشکلات و اختلالات این چنینی می تواند علائم اولیه از یک بیماری جدی تر در فرد باشد. اختلال نعوظ یک مشکل جدی برای مردان است که باید برای آن دارو مصرف کنند و درمان های زیادی را از جمله درمان های دارویی را برای آن در پیش بگیرند اما قبل از هر چیزی پزشک باید وضعیت قلبی فرد را بررسی کند و مطالعات نشان می دهد که اختلال نعوظ می تواند نشانه یک بیماری قلبی عروقی باشد.

معمولا در این نوع مشکلات قلبی ، رگ های خونی توانایی گشاد شدن به اندازه کافی را ندارند و اجازه حرکت آسان خون را نمی دهند و این مشکل می تواند همان تصلب شریان باشد که در آن تعداد پلاکت کاهش پیدا می کند و خطر بیماری های قلبی و حملات قلب در فرد افزایش می یابد.

اختلال نعوظ 

دو لایه ضخیم در شریان کاروتید وجود دارد که می تواند مشکلات قلبی را در فرد نشان دهد.

پزشکان در این شرایط به افراد توصیه می کنند که مشکلاتی مثل فشار خون، عادت های غذایی و تمرین های ورزشی خود را مورد بررسی قرار دهند که این مشکل و اختلال در نوجوانان می تواند در آینده مشکلاتی را در رابطه جنسی برای او به وجود آورد.

اختلال نعوظ می تواند باعث ایجاد مشکلات قلبی عروقی در آینده نیز بشود و به همین دلیل باید هر چه سریع تر اقدام به درمان آن کرد.

مشکل اختلال نعوظ

پیدا کردن و توجه کردن به علائم اولیه مشکلات قلبی بسیار حائز اهمیت است زیرا حملات قلبی جان بسیاری از افراد را می گیرد و پزشکان در چنین شرایطی ، وضعیت چاقی و فشار خون بالا را نیز در فرد بررسی می کنند و البته 50 درصد از آقایانی که از بیماری های قلبی جان خود را از دست می دهند ، هیچ یک از این نشانه ها را نداشته اند و به همین دلیل درمان اختلال نعوظ در آقایان جوان می تواند آن ها را از خطرات زیادی حفظ کند و توجه کردن به آن باعث می شود که بتوانیم از مشکلات قلبی در آینده پیشگیری کنیم.

وقتی اختلال نعوظ خبر از بیماری جدی میدهد

54
این مطلب مفید بود ؟40
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : https://www.thehealthy.com/sex/erectile-dysfunction/erectile-dysfunction-heart-disease-link/ / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
برچسب : رابطه جنسی
وبگردی