آزاده صمدی
آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی به ماجراهای مربوط به ازدواج مجددش دامن زد.

ازدواج آزاده صمدی شایعه یا واقعیت؟!

آزاده صمدی بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر کشورمان است که با سریال راه بی پایان به دنیای تلویزیون معرفی شد و با این نقش در میان بسیاری از مردم شناخته میشود.

این بانوی هنرمند کشورمان که چند سال پیش به زندگی مشترکش با هومن سیدی خاتمه داد و روز گذشته پستی را به اشتراک گذاشت که شک و شبهه هایی درباره ازدواج مجددش را شکل داد.

شک و شبهه هایی درباره ازدواج مجدد آزاده صمدی

آزاده صمدی شب گذشته پستی را با همراهانش به اشتراک گذاشت که متن این پست برای بسیاری از هوادارانش نوید ازدواج مجدد خانم بازیگر را داشت.

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون

آزاده صمدی با انتشار این عکس از خودش نوشت:می توانم زن باشم می توانم قوی باشم شاد باشم مادر باشم تنها باشم همسر باشم همراه و همدل باشم خندان و گاهی گریان باشم شاد و گاهی غمگین باشم، آری می توانم زن باشم و از تو بخواهم مرا بپذیری همانگونه که من تو را می پذیرم و این آغاز "مدارا و دیگرپذیری" ست، .آغاز زندگی، توام با درک و احترام به گوناگونی...

بیا زندگی را آغاز کنیم...

انتشار این پست توسط خانم بازیگر به ماجراهای مربوط به ازدواج مجدد این بانوی هنرمند دامن زد و این ماجرا را رقم زد که آزاده صمدی قصد ازدواج مجدد دارد.

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر فیلم مارموز

آزاده صمدی و هومن سیدی زوج هنرمندی بودند که سال 85 زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما حدود 7 سال بعد از یکدیگر جدا شدند و هرکس راهی متفاوت را برای زندگی اش انتخاب کرد.

آزاده صمدی

عکسی از آزاده صمدی بازیگر کشورمان

راه بی پایان اولین سریال آزاده صمدی بود که در آن با هومن سیدی همبازی شد و به یکی از بهترین کارهای این دو هنرمند کشورمان تبدیل شد.

آزاده صمدی

آزاده صمدی در سریال دیوار به دیوار

سریال دیوار به دیوار 2 و فیلم سینمایی مارموز جدیدترین تجربه تلویزیونی و سینمایی آزاده صمدی است.

آزاده صمدی مجددا ازدواج کرد؟!

3.5131
این مطلب مفید بود ؟9239
منبع : صفحه آزاده صمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
برچسب :
وبگردی