ازدواج امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق ازدواج کرد + عکس همسرش

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1397کد مطلب : 73621زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیرحسین صدیق آقای پدر مجموعه زی زی گولو داماد شد و مرضیه برومند کارگردان کشورمان با انتشار عکسی خبر ازدواج امیرحسین صدیق را اعلام کرد.

ازدواج امیرحسین صدیق آقای پدر زی زی گولو

امیرحسین صدیق را همه ما با نقش آقای پدر در مجموعه به یادماندنی زی زی گولو می شناسیم. آقای پدری که مرضیه برومند پایش را به دنیای تلویزیون باز کرد روز گذشته داماد شد و خانم کارگردان با انتشار پستی خبر ازدواجش را به اشتراک گذاشت.

مرضیه برومند کارگردانی که با مجموعه زی زی گولو پای امیرحسین صدیق را به دنیای تلویزیون باز کرد روز گذشته در مهم ترین روز زندگی امیرحسین صدیق در کنار او بود.

خبر خانم کارگردان از ازدواج امیرحسین صدیق

مرضیه برومند با انتشار عکسی از امیرحسین صدیق در کنار همسرش خبر ازدواج آقای بازیگر را به اشتراک گذاشت.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در کنار همسرش و مرضیه برومند

مرضیه برومند با انتشار این عکس نوشت : امروز به میمنت و مبارکی ... عقدکنونه امیرحسین عزیزم بود با یه دختر نازنین به نام باران ... ببینین چقدر به هم میان...

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در کنار مرضیه برومند

امیرحسین صدیق که با قصه های تابه تا و نقش آقای پدر در میان مردم شناخته میشود در روز مراسم عقدکنانش هم در کنار مرضیه برومند کارگردانی که اولین بار تلویزیون را با او تجربه کرد بود.

همسر امیرحسین صدیق کیست

باران خوش اندام شاعر و تصنیف سرای کشورمان همسر امیرحسین صدیق بازیگر کشورمان است و این زوج روز گذشته مراسم عقدکنانشان را جشن گرفتند.

امیرحسین صدیق

ازوداج امیرحسین صدیق و باران خوش اندام

باران خوش اندام با انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت : گاهی..ناگهان همان میشود که رویای توبوده.. ای گیس بهم بافته از خواب به رویا.. من خواب خوشم، خواب مرا کاش ببینی... باران خوش اندام و امیرحسین صدیق....

باران خوش اندام

باران خوش اندام همسر امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در اولین تجربه بازیگری در تلویزیون جلوی دوربین مجموعه زی زی گولو رفت و آقای پدر قصه های تا به تای مرضیه برومند شد.

امیرحسین صدیق

سلفی امیرحسین صدیق و مادرش

امیرحسین صدیق در برنامه تب تاب مهمان باربد بابایی شد و اعلام کرد که هنوز ازدواج نکرده است و به همراه مادرش در خارج از تهران زندگی میکند اما بالاخره آقای بازیگر در سن 46 سالگی ازدواج کرد.

ازدواج امیرحسین صدیق آقای پدر قصه های تا به تا+عکس همسر

4.226
این مطلب مفید بود ؟224
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی