برزو ارجمند و همسرش
از ماجرای آشنایی و ازدواج برزو ارجمند و همسرش تا عکسهای عاشقانه این زوج هنرمند را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

زندگی عاشقانه برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند از زوج های هنرمندی هستند که سالهاست زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و زندگی عاشقانه ای کنار هم دارند و پسرشان جانیار حاصل این زندگی عاشقانه است.

با ما همراه باشید تا شما را با زندگی عاشقانه این زوج هنرمند و ماجرای آشنایی و ازدواجشان بیشتر آشنا کنیم و عکس های دونفره شان را در اختیارتان قرار بدهیم.

ماجرای آشنایی و ازدواج برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند زندگی مشترکشان را از شهریورماه سال 82 آغاز کردند و این بازیگر کشورمان در مصاحبه های گوناگون به ماجرای آشنایی و ازدواج با همسرش اشاره کرده است.

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند بازیگر کشورمان و همسرش پارمیس زند با هم در یک دانشگاه تحصیل میکردند اما در دو رشته مختلف که برزو ارجمند بازیگری میخواند و پارمیس زند گریم و طراحی صحنه و ماجرای آشنایی شان به همین هم دانشکده ای بودنشان مربوط میشود.

پارمیس زند چند سالی خارج از ایران زندگی میکرد و زمانی که برای دیدار یک ماهه با خانواده اش به ایران بازگشته بود، در همین زمان برای دیدار با دوستان هم دانشکده ای اش هم برنامه ای را ترتیب داد و در همین دیدار بود که بعد از مدتها برزو ارجمند را دید.

برزو ارجمند در یک گفتگو ماجرای خواستگاری از پارمیس زند را اینگونه شرح داد و گفت:من و پارمیس هم دانشکده ای بودیم،در سفری که به پارمیس به ایران داشت بعد از مدتها همدیگر را دیدیم و وقتی پارمیس سوار ماشین من شد یه لحظه به ذهنم رسید که میتواند همسر خوبی برای من شود و همانجا به او گفتم با من ازدواج میکنی و بعد از کمی خنده و مکث به من جواب مثبت داد و همه چیز با سرعت خیلی زیاد و در حدود چند روز پیش رفت و من 20 خرداد به خواستگاری رفتم و 3 خرداد عقد کردیم.

این زوج هنرمند زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند و برزو ارجمند در مناسبت های مختلف با انتشار پستی عاشقانه از همسرش تقدیر میکند.

همسر برزو ارجمند

در ادامه تصاویری عاشقانه از برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند را مشاهده خواهید کرد.

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

برزو ارجمند و همسرش

 

از ماجرای آشنایی تا عکس های عاشقانه برزو ارجمند و همسرش

4.461
این مطلب مفید بود ؟547
منبع : صفحه برزو ارجمند / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی