فابرگاس
سسک فابرگاس که یکی از ستارگان تیم ملی اسپانیا است به دنبال آشنایی و ازدواج خود با همسر 43 ساله خود ،جنجال زیادی را در رسانه های این کشور به راه انداخت.

ازدوج جنجالی فابرگاس ستاره تیم ملی اسپانیا

سسک فابرگاس ملی پوش اسپانیایی که دورانی درخشان در آرسنال و بارسلونا داشت در فصل نقل و انتقالات تابستانی به چلسی پیوست تا بار دیگر به لیگ برتر انگلیس برگردد. فابرگاس 30 ساله اکنون گلسازترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در این فصل به شمار می رود و در کنار هموطن خود یعنی دیه گو کاستا نیز برترین بازیکن تیمش است.

اما فابرگاس به دور از دنیای فوتبال نیز زندگی شخصی پر سر و صدایی داشت. او با پشت سر گذاشتن هیاهوی دو سال پیش اکنون زندگی آرامی در کنار همسر و دختر دو ساله اش دارد. در واقع زمانی که فابرگاس سه سال پیش تصمیم گرفت با زنی که 13 سال از او بزرگ تر است زندگی مشترکی را آغاز کند هیاهویی در رسانه های خانمان برانداز و عامه پسند بریتانیایی به پا شد.

فابرگاس و همسرش

فابرگاس و دانیلا سمان به همراه دخترشان لیا

"دانیلا سیمان" نام همسر فابرگاس است که حاصل زندگی مشترک او با فابرگاس دختری به نام "لیا" که اکنون دو سال دارد. سیمان 43 ساله پیش از آنکه با فابرگاس آشنا شود همسر یک مولتی میلیارد انگلیسی بود که از هم جدا شدند. سیمان که از همسر سابق خود سه فرزند دارد برای اینکه بتواند با فابرگاس زندگی مشترک خود را آغاز کند دنیای از حاشیه ها را برای این ستاره تیم ملی اسپانیا به وجود آورد.

همسر سابق سیمان برای اینکه مانع از ازدواج همسرش با ستاره سرشناس فوتبال شود، فابرگاس را با اتهام های غیر اخلاقی متعددی روبرو کرد و از آن سو شکایتی حقوقی درباره جنبه های مالی طلاق سیمان از همسر ثروتمندش مطرح شد. جالب است بدانید که این سیمان بوده که از فابرگاس خواستگاری کرده است!

بسیاری پیش بینی کردند فابرگاس به دلیل این حاشیه ها و انتخاب اشتباهش کم کم به حاشیه می رود و محو می شود اما او تمام آن جنجال ها را با صبوری پشت سر گذاشت و اکنون در کنار دختر و همسری که 13 سال از او بزرگ تر است زندگی آرامی دارد.

همسر سابق دانیلا سیمان چندی پیش در گفت و گویی اظهار داشت همسر سابقش فقط به خاطر پول با فابرگاس ازدواج کرده همانطور که فقط به همین دلیل با او زندگی مشترک را آغاز کرد. وی تاکید کرده روزی که فابرگاس فوتبال را کنار بگذارد و دوران اوجش تمام شود آن وقت سیمان چهره واقعی خود را نشان می دهد و او را ترک می کند.

ازدواج جنجالی فابرگاس با زنی 13 سال بزرگتر از خودش

456
این مطلب مفید بود ؟4511
برگرفته از جام جم-/ف
وبگردی