مهران عسگرى

ازدواج مهران عسگری تکواندوکار با نور تارتار ترکیه +عکس

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1396کد مطلب : 46610زمان مطالعه : 1 دقیقه
ازدواج مهران عسگری قهرمان تیم ملی تکواندوی ایران، با نور تاتار از ترکیه دارنده دو مدال المپیک در تکواندو سوژه رسانه ها شد.تصاویر ازدواج ملی پوش ایرانی با ورزشکار المپیکی ترکیه

ازدواج مهران عسگری با دارنده دو مدال المپیک تکواندو

ازدواج مهران عسگری عضو سابق تیم ملی تکواندوی ایران، با نور تاتار دختر مسلمان ترکیه ای در شبکه های اجتماعی کشورمان به ویژه اینستاگرام حسابی سوژه شده است.

گفته شده است که “نور تاتار”متولد 16 اوت 1992 در کشور ترکیه است و اصالتی کرد دارد از مهمترین افتخارات او برای تیم ملی تکواندو ترکیه میتوان به مدال نقره المپیک 2012 لندن و مدال برنز المپیک 2016 ریو اشاره کرد.

مهران عسکری ملی پوش سابق تکواندوی مردان کشورمان با نور تاتار بانوی مسلمان تکواندو کار اهل ترکیه ازدواج کرده است. این دو مراسم ازدواج خود را روز پنجشنبه نهم مارس در سالنی در آنتالیا محلی ویژه زوج های ورزشکار برگزار کردند. بعد از این پیوند زناشویی مهران عسکری نیز شهروند ترکیه شد.

مهران عسگری

شهردار آنتالیا در خصوص ازدواج این دو گفت:امیدوارم نور تاتار و مهران عسکری را در المپیک 2020 ببینم.
بسیاری از کاربران زندگی پر از هیجانی را برای این دو زوج جوان پیش بینی می کنند. یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با نوشتن متنی با نگاهی طنز گونه نوشته است به شدت نگران سلامتی و کبودی داماد است.

نور تاتار

ازدواج مهران عسگری تکواندوکار با نور تارتار ترکیه +عکس

327
این مطلب مفید بود ؟1611
برگرفته از گفتمان -/ ر
وبگردی