خمیدگی استخوان

زندگی جالب و عجیب مرد عجیب الخلقه هندی + تصاویر

کد مطلب : 70970زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد هندی عجیب الخلقه بدون توجه به مشکل خمیدگی استخوان هایش به زندگی روزمره اش می پردازد که موجب تعجب همگان شده است.

زندگی عجیب مرد 53 ساله هندی با استخوان های خمیده

آقای "بهارات تیواری" 53 ساله از شهری شلوغ و پر جمعیت به نام "جبالپور" که در 830 کیلومتری جنوب دهلی نو واقع است با قد 61 سانتی متر ، زندگی می کند.جالب است بدانید که وی یک کشیش محلی نیز می باشد که در معبد محله خود فعالیت می نماید.اما این ها تمام زندگی این مرد 53 ساله نمی باشند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
کشیش هندی

مرد عجیب الخلقه هندی با زندگی جالب

 
تا اینک میزانی از زندگی آقای بهارات تیواری آشنا شده اید و لازم است بگوییم که پاراگراف بالا توضیح دهنده زندگی او نمی باشد.بهارات 53 از زمانیکه 5 سالش می شود به یک بیماری نادر مبتلا می شود که هنوز پزشکان موفق به تشخیص بیماری او نشده اند.بیماری او شاید یکی از بیماری هایی باشد که برای 1 نفر میان 1 میلیون نفر رخ ندهد ومتاسفانه در طی این بیماری استخوان ها شکل و شمایل خمیده ای می گیرند.
کشیش هندی

دعا و نیایش مرد هندی با خمیدگی استخوان ها

با این وجود ، بهارات تیواری 53 ساله با بیماری نادر خود به عنوان کشیش در یک معبد مشغول به کار است و مردم جبالپور به او نهایت احترام را می گذارند و او را فردی محترم می دانند و هیچ شخصی به دلیل شکل و شمایل جسمش به او طعنه نمی زنند.
بهارات تیواری همچنین افزود که از کودکی دچار این بیماری شده است و هنوز مطمئن نیست که چرا و به چه علت این مشکل برای او رخ داده است.
کشیش هندی

مرد هندی عجیب الخلقه در حال پخت غذا

 
بهارات کشیش معتقد است که این وضعیت جسمانی او تنها یک هدیه از سمت خدایش است و از طرفی مطمئن ات که این مشکل زمانیکه او در دوران کودکی اش از دیوار افتاد در بدنش ظاهر شده است.اما پزشکان معتقد هستند که این مشکل جسمانی ، مشکل استخوان هایش است چرا که استخوان هایش کاملا خمیده هستند و یا حتی ممکن است به علت بیماری باشد که استخوان ها را به شکل خمیده فرم می دهد.
کشیش هندی

انسان عجیب الخلقه با مشکل خمیدگی استخوان ها

 همچنین پدر و مادر بهارات برای مقابله با بیماری او تصمیم به کارهای زیادی گرفتند که متاسفانه هیچ یک از آنها پاسخگو نبودند.اما جدا از موضوعات،بهارات تیواری بصورت شگفت انگیزی زندگی می کند و به گفته خودش در این زمینه "هیچ مشکلی با این موضوع ندارم.همیشه راه هایی برای انجام کارهای روزمره ام پیدا می کنم و مانند افراد عادی در سطح سهر می چرخم و یا حتی مسافرت می روم و برای خودم و دیگران نیز چای می آورم!!".
سخنان بهارات واقعا می توانند بر روی هر شخصی تاثیر بگذارند چرا که وی با وجود چنین مشکلاتی،هیچ مشکلی ندارد و آنرا تنها هدیه ایی از سمت خدایش می داند و شاید زندگی شاد و جذابی نسبت به سایر مردم سالم داشته باشد!

خمیدگی استخوان های عجیب مرد هندی

3.662
این مطلب مفید بود ؟4517
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/م
وبگردی