استقلال و الریان

خطر برای صدرنشینی استقلال در گروه مرگ لیگ قهرمانان

تاریخ انتشار : 14 فروردین 1397کد مطلب : 2320زمان مطالعه : 2 دقیقه
استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با برد 2 بر صفر الریان قطر صدرنشین گروه مرگ این مسابقات شد. اما این صدرنشینی در چه صورتی به خطر می افتد؟

صدرنشینی استقلال در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا

آبی پوشان استقلال تنها در یک حالت صدرنشینی گروه مرگ در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می دهند.

 استقلال با پایان روز پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همچنان صدرنشین گروه مرگ مسابقات است. شاگردان شفر از روز اول در رده اول حضور داشتند و همچنان موفق شدند این روند خوب خود را حفظ کنند.

 با توجه به برخورد استقلال به تیم های گروه دوم مسابقات در مرحله بعدی صدرنشینی، در این گروه برای تیم شفر از اهمیت بالایی برخوردار است. دوحیل قطر که تا به اینجای فصل بهترین عملکرد را در منطقه غرب آسیا داشته صدرنشین گروه دوم مسابقات است و اگر استقلال در رده دوم قرار گیرد باید به مصاف این تیم برود.

 آبی پوشان اما با توجه به نتایجی که تا به امروز کسب کردند، تنها در یک حالت صدرنشین نخواهند بود. اگر آبی پوشان در دیدار با الهلال عربستان در روز پایانی شکست بخورند و العین در زمین الریان موفق به کسب پیروزی شود، استقلال در رده دوم قرار می گیرد.

 هر نتیجه ای به جز این نتیجه رقم بخورد، استقلال به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود خواهد کرد و آبی ها می توانند کار خود را با صدرنشینی پایان دهند.

سرور جپاروف هفتمین بازیکن خارجی گلزن استقلال در لیگ آسیا

استقلال در ادوار مختلف لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان خارجی زیادی در ترکیب خود داشته است، اما تعداد معدودی از آنها موفق به گلزنی برای استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شده اند.

سرور جپاروف

  در تاریخ رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، تا کنون 7 بازیکن خارجی نام خود را به عنوان گلزن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ثبت کرده اند.

خطر برای صدرنشینی استقلال در گروه مرگ لیگ قهرمانان

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از ورزش3، نود - /م
وبگردی