استقلال و پرسپولیس

استقلال و پرسپولیس کی بازی دارند

تاریخ انتشار : 19 تیر 1397کد مطلب : 69769زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در هفته اول هجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد.

مشخص شدن زمان دقیق برگزاری بازی های استقلال و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر

هفته اول هجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در روز های پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد.
هفته اول از هجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در حالی از چهارم مرداد ماه آغاز خواهد شد که تیم های پرسپولیس و استقلال به ترتیب در روز های پنجشنبه و جمعه به میدان خواهند رفت.

استقلال و پرسپولیس

زمان بازی های استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر

براساس برنامه ای که به زودی از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد دیدار پدیده خراسان - پرسپولیس به همراه سه مسابقه دیگر در روز چهارم مرداد ماه 97 برگزار می شود و چهار دیدار دیگر نیز در تاریخ جمعه پنجم مرداد ماه 97 انجام خواهد شد.
همچنین دیدار سوپرجام فوتبال ایران در همان تاریخ 29 تیرماه برگزار می شود.

استقلال خواستار تعویق سوپر جام تا نیم فصل شد

باشگاه استقلال در ادامه درخواست روزهای اخیرش از سران فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال درخصوص تعویق سوپرجام، با ارسال نامه ای رسمی به این سازمان، خواستار موکول شدن این مسابقه به نیم فصل لیگ هجدهم شد.

وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی ها تأکید کرده باید روی دیدارهایی مهم تر مثل ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و البته شروع فصل جدید لیگ برتر تمرکز کنند.

استقلال و پرسپولیس

استقلال به دنبال تعویق زمان سوپرجام

با این حال سازمان لیگ از قبل مخالفت خود را با این درخواست ابراز داشته و اعلام کرده که استقلال در صورت غیبت در این مسابقه، نه تنها 0-3 بازنده اعلام می شود بلکه 2 میلیارد تومان هم جریمه نقدی خواهد شد. حمیدرضا گرشاسبی ، سرپرست پرسپولیس نیز گفت تیمش آماده این رویارویی است و با حضور در اردوی تمرینی اش در کرواسی، به شرایط مطلوب تری رسیده و با تاریخ فعلی (29 تیر) کاملاً موافق است.

دیدارهای استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر

2.514
این مطلب مفید بود ؟77
برگرفته از آنا / ایران / ر
برچسب :
وبگردی