استقلال و پرسپولیس

بمب های استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات 97-98

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397کد مطلب : 42213زمان مطالعه : 2 دقیقه
استقلال و پرسپولیس دو تیم پرطرفدار لیگ برتر که برای نقل و انتقالات نیم فصل برنامه ها داشتند که به مرور وضعیت آنها می پردازیم.

بررسی آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس

برخلاف تصور پیشی گرفتن استقلال از پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد تیم های استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات در فصل هجدهم را با هم مرور میکنیم.

وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات

پرسپولیس که در فصل هفدهم توانست برای دومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شود، با توجه به محرومیتش از نقل و انتقالات پیش بینی می شد وضعیت بدی پیدا کند و نتواند با قدرت همیشگی در فصل جدید در میادین حاضر شود ولی علمکرد آنها تا اینجای کار نشان از عزم جدی برای هتریک در قهرمانی دارد.

سرخپوشان 3 بازیکن کلیدی خود یعنی صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را از دست داده اند و از طرفی امید عالیشاه که خدمت سربازی اش به پایان رسیده به این تیم اضافه شده است. سرخپوشان نگرانی زیادی بابت از دست دادن کمال کامیابی نیا داشتند ولی این بازیکن در نهایت قراردادش را به مدت 3 فصل تمدید کرد و ماندنی شد.

استقلال و پرسپولیس

وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات 

در حال حاضر بزرگترین دغدغه پرسپولیس تمدید قرارداد با وحید امیری است و تکلیف این بازیکن بعد از جام جهانی روشن می شود.

از طرفی پرسپولیسی ها با وجود محرومیت از نقل و انتقالات بیکار ننشسته اند و تا کنون مهدی شیری و مهدی شریفی را به خدمت گرفتند. تکلیف این دو بازیکن هنوز مشخص نیست و اگر پنجره پرسپولیس باز نشود از نیم فصل در ترکیب سرخپوشان به میدان می روند.

ماموریت مهم دیگری که پرسپولیس دارد جذب سروش رفیعی است. هافبک سابق سرخپوشان از الخور جدا شده و قصد دارد به لیگ ایران باز گردد.

استقلال و پرسپولیس

محرومیت پرسپولیس در نقل و انتقالات

اگرچه رفیعی پیشنهادات خوبی از تراکتورسازی و سپاهان دارد ولی تمایلش به بازگشت به پرسپولیس است و دیدار خوبی هم به تازگی در این باره با برانکو داشته است و طی روزهای آینده وضعیتش مشخص خواهد شد.

سرخپوشان 3 بازیکن از دست داده و 3 بازیکن اضافه کرده اند که 2 نفر از این میان احتمالا از نیم فصل دوم اضافه می شوند و رفیعی هم شامل همین موضوع خواهد شد. پس تا اینجا در نیم فصل نخست با پرسپولیسی مواجه خواهیم بود که چندان تضعیف نشده و تنها دستش در نیمکت کمی خالی است ولی احتمالا از نیم فصل دوم با قدرتی مضاعف به میادین وارد خواهد شد.

استقلال و پرسپولیس

استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات

توضیحات باشگاه استقلال در خصوص نقل و انتقالات

باشگاه استقلال ارایه توضیحاتی را در خصوص اقدامات خود در نقل و انتقالات و امضای قرارداد با بازیکنان ضروری می داند.

این باشگاه برای انجام فعالیت های نقل و انتقالاتی خود، استقلال و آزادی کامل دارد و بر اساس لیست سرمربی خود، با نفرات مورد نظر به مذاکره و امضای قرارداد می پردازد.

شایعات منتشر شده در خصوص توصیه، پیشنهاد و یا هرگونه ورود وزارت ورزش و جوانان در فعالیت های نقل و انتقالاتی استقلال، نادرست و کذب محض است.

استقلال

اقدامات باشگاه استقلال در نقل و انتقالات 

وزارت ورزش و جوانان در باشگاه استقلال به عنوان رئیس مجمع، نقش نظارتی دارد و اجراییات در این باشگاه، بر عهده مسئولان باشگاه است.

وضعیت استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات لیگ برتر

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
برگرفته از ایلنا/ تسنیم / ر
وبگردی