استقلال

نقل و انتقالات ؛ وضعیت 2 مهاجم خارجی جدید استقلال

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396کد مطلب : 64099زمان مطالعه : 2 دقیقه
هافبک دو ملیتی مورد نظر شفر رسما به استقلال پیوست و مهاجم جدید استقلال هم برای عقد قرارداد وارد ایران شد تا به جمع آبی پوشان اضافه شود.

کری خوانی مهاجم جدید استقلال برای سرخپوشان

با اعلام سیدپندار توفیقی، باشگاه استقلال با مامه بابا تیام، به توافق اولیه رسیده و این بازیکن که شب گذشته (دوشنبه) وارد تهران شده بود امروز تست پزشکی می دهد و کارهای مربوط به ITC او انجام می شود تا به جمع آبی پوشان اضافه شود.تیام 26 ساله است و اصالتی سنگالی دارد.

با اعلام پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال، مامه بابا تیام مهاجم سنگالی به توافق اولیه با استقلال دست یافت و از صبح سه شنبه تست پزشکی و کارهای مربوط به ITC او انجام می شود.

مامه بابا تیام در نخستین ساعات حضورش در ایران برای پرسپولیسی ها کری خواند. پیش از این پریموف و پلی یانسکی هم با روش های مشابه به دنبال محبوبیت بودند.

استقلال

مهاجم جدید استقلال

او با وجود این که محصول باشگاه اینتر میلان بوده و سابقه حضور در یوونتوس را هم دارد اما برای این دو تیم به میدان نرفته و به تیم های دیگر قرض داده شده است.

آخرین تیم او امپولی بوده که در آن 15 بار به میدان رفته است.

بویان نایدنوف به استقلال پیوست

بویان هافبک مورد نظر وینفرد شفر بعد از حضور در تهران و موفقیت در تست های پزشکی صبح دوشنبه با حضور در باشگاه استقلال و پس از جلسه با افتخاری، توفیقی و شفر قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رساند.

این هافبک بلغارستانی – مقدونیه ای که سابقه 4 بازی ملی در تیم ملی مقدونیه را در کارنامه خود دارد، در نیم فصل اول در لیگ مصر حضور داشت؛ اما با شروع نیم فصل از این لیگ جدا شد تا آبی ها اولین بازیکن مورد نظر شفر را جذب کنند.

استقلال

مهاجم جدید استقلال در جمع آبی پوشان

سرمربی آلمانی استقلال صبح امروز اعلام کرده بود که او دو بازیکن را مد نظر خود قرار داده و احتمالا استقلال تا پایان روز دوشنبه از دیگر خرید خود که یک مهاجم است رونمایی می کند.

بویان از ابتدای فصل در لیگ مصر حضور داشت؛ اما نتوانست در این لیگ عملکرد خوبی داشته باشد و در دیدارهای زیادی برای تیم مصری به میدان نرفت تا قرارداد خود را در نیم فصل فسخ کند.

این هافبک طراح و شوتزن با تصمیم شفر به مرکز زمین آبی پوشان اضافه خواهد شد تا جانشینی برای جپاروف و یا مکمل او در ترکیب آبی پوشان باشد و مرکز زمین آبی ها را تقویت کند تا استقلال در هفته های فشرده پیش رو نگرانی کمتری برای دیدارهای خود داشته باشد.

دوران حرفه ای بازیکن جدید استقلال و باشگاه های او را در این تصویر مشاهده می کنید

استقلال

کارنامه حرفه ای بازیکن جدید استقلال

نقل و انتقالات ؛ وضعیت 2 مهاجم خارجی جدید استقلال

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از برنا- ایسنا- ورزش سه / ر
وبگردی