استقلال

ناراحتی استقلالی ها از مهاجم میلیاردی جدید

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1396کد مطلب : 64523زمان مطالعه : 2 دقیقه
استقلالی ها با سر و صدای زیادی مهاجم 25 ساله که سابقه عضویت در یوونتوس را داشت به خدمت گرفتند اما او هنوز نتوانسته خصوصیت منحصربفردی از خود به نمایش بگذارد.

استقلالی ها بر این باورند که شهباززاده از تیام بهتر بود

بعد از اینکه آبی های پایتخت چند مهاجم خارجی را بنابردلایل مختلف دیپورت کردند، با سروصدای زیادی و خیلی سریع مامه باباتیام سنگالی را به خدمت گرفتند. اما این بازیکن در دقایقی که برای این تیم به میدان رفته نتوانسته خودش را نشان دهد.

بر اساس این گزارش، عملکرد این بازیکن در دقایقی که برای استقلال به میدان رفته باعث تعجب بازیکنان این تیم شده است و آنها در جلسات مخفیانه شان این موضوع را سوژه خود قرار دادند و به دریافتی های مالی این بازیکن اشاره کردند.

استقلالی ها بر این باورند که این بازیکن کیفیت لازم را ندارد و تنها نام یوونتوس را یدک می کشد و اگر کادرفنی به سجاد شهباززاده میدان بیشتری می دادند، او می توانست عملکردی به مراتب بهتر از این مهاجم سنگالی از خود به معرض نمایش بگذارد

استقلال

نارضایتی استقلالی ها از عملکرد بازیکن میلیاردیشان

اولین غایب بزرگ استقلالی ها در دربی سرخابی ها مشخص شد

مدافع تیم استقلال به دلیل کشیدگی عضله پشت پا حداقل ٣ هفته نیاز به مداوا دارد. پژمان منتظری به دلیل مصدومیت از ناحیه عضله پشت پا دیدار با الهلال را از دست داد.

این بازیکن که از این ناحیه دچار کشیدگی عضله شده حداقل نیاز به سه هفته درمان دارد. با این شرایط با توجه به اینکه یک بازیکن باید بعد از مصدومیت رفته رفته در بازی ها به میدان برود منتظری به دربی استقلال و پرسپولیس که روز ١٠ اسفند ماه برگزار می شود نمی رسد.

در غیاب منتظری مجددا روزبه چشمی به خط دفاع استقلال باز می گردد و شانس پادووانی در دیدارهای آینده کم خواهد بود.

ناراحتی استقلالی ها از مهاجم میلیاردی جدید

25
این مطلب مفید بود ؟23
برگرفته از ایسکانیوز - قطره -/ ر
وبگردی