نمناک اخبارجامعه قتل جوان 39 ساله با اسلحه شکاری در کرمانشاه
اسلحه شکاری ، اصابت گلوله
مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی وانقلاب استان کرمانشاه،جزئیات قتل جوان 39 ساله با اسلحه شکاری در استان کرمانشاه را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1396

قتل با اسلحه شکاری در کرمانشاه

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی وانقلاب استان کرمانشاه، به تشریح جزئیات قتل جوان 39 ساله در استان کرمانشاه پرداخت و گفت:علت وقوع قتل اصابت گلوله به سر بوده است.

به گزارش روابط عمومی دادسرای کرمانشاه، مهدی قنادی از کشف جسد جوان مفقود شده در کرمانشاه خبر داد و، گفت:در تاریخ 7 مهرماه سالجاری، خانواده مقتول خبر مفقود شدن فرزند 39 ساله خود را به پلیس اعلام کردند.

وی افزود:حسب اظهارات خانواده ی مقتول، وی در امر خرید و فروش احشام با شخصی شریک بوده و در همان روز نیز قصد خرید احشام از یکی از استان های مجاور را داشته اند.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه تصریح داشت:در ادامه با انجام تحقیقات و بررسی های کارشناسی، ودرپی اقرار شریک مقتول جسد فرد مفقوده شده که آثار اصابت گلوله اسلحه شکاری به سمت راست سر وی قابل مشاهده بود در حوزه قضایی بخش ماهیدشت و خودروی وانت مقتول در یکی از محلات شهر کرمانشاه کشف شد.

قنادی تاکید کرد:متهم در ابتدا منکر انجام قتل بود و ادعا می کرد که قتل توسط چند نفر که قصد خرید احشام را از آنها داشته اند، صورت گرفته است، اما سرانجام با تحقیقات بیشتر و بازپرسی های فنی به ارتکاب قتل اقرار می کند.

وی با بیان اینکه متهم علت وقوع قتل را با انگیزه قبلی عنوان کرده است، یادآورشد:اسلحه مورد استفاده کشف وضبط ومتهم با قرار تامین کیفری متناسب بازداشت شد. تحقیقات در راستای ارزیابی ادعای متهم راجع به انگیزه قتل ودخالت احتمالی فرد یا افراد دیگر در ادتکاب بزه نیز در دستور کار قرار دارد.

قتل جوان 39 ساله با اسلحه شکاری در کرمانشاه

برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف