اسنپ مارکت
معرفی اسنپ مارکت به دوستان خود می توان برای شما 550 هزار تومان تخفیف به ارمغان بیاورد.

هدیه دادن و هدیه گرفتن می تونه یه کار لذت بخش باشه، مخصوصاً هدیه دادن به کسانی که از ته قلب دوستشون دارید و دلتون می خواد هراز گاهی بهشون نشون بدید که براتون مهم هستند و به فکرشون هستید و خوشحالیشون، خوشحالتون می کنه.

معمولاً موقع خرید هدیه به این فکر می کنیم که آیا این هدیه برای طرف مقابل کاربردی و قابل استفاده هست یا خیر؟ هدیه می تونه شامل خیلی چیزا باشه، از یک شاخه گل گرفته تا سوییچ یک فراری آخرین مدل.

تا حالا شده وقتی برای کسی هدیه می گیرید، همون لحظه خودتون هم از فروشنده یک هدیه مجانی دریافت کنید؟

اگر جوابتون منفیه، پس احتمالاً در مورد تخفیفای تازه اسنپ مارکت، سوپرمارکت آنلاین اسنپ چیزی نشنیدید. این تخفیفا همون هدیه ای هست که ، هر خریدی که شما یا دوستانتون انجام بدید با تخفیف و در کمترین زمان، از نزدیکترین شعبه هایپراستار تهران درب منزلتون تحویل داده می شه.

کد تخفیف اسنپ

حالا ممکنه بپرسید چه طور می شه کد تخفیف رو دریافت کرد؟ و اصطلاحا هدیه گرفت؟

 اگر قبلاً از اسنپ مارکت خرید کرده باشید، می تونید با فرستادن شماره تماستون برای ما یک کد تخفیف به اسم "کد تخفیف اسنپ مارکت" دریافت کنید. سپس این کد رو از طریق پیامک یا برنامه های پیام رسان برای دوستتون ارسال کنید. به همین سادگی اون ها هم می تونند خریدهاشون رو با تخفیف انجام بدند. اگر هم تازه قراره عضو خونواده اسنپ مارکت شوید، می تونید برای خرید اولتون از کد تخفیف معرفی که دوستتون براتون ارسال کرده استفاده کنید. از این به بعد شما هم می تونید کد تخفیف معرفی رو از اسنپ مارکت بگیرید و برای دوستانتون ارسال کنید.

هر بار که این کار رو انجام بدید، علاوه بر تخفیف 20 هزار تومانی برای دوستانتون، خود شما هم یک کد تخفیف 20 هزار تومانی به عنوان هدیه دریافت می کنید. به همین شکل، اگر بتونید نفرات بیشتری، مثلاً پنج نفر یا بیشتر رو معرفی کنید، علاوه بر تخفیف های قبلی، 100 هزار تومان اعتبار بهتون تعلق می گیره، حتی می تونید تا سقف 550 هزار تومان هدیه هم جلو برید.
 
راستی ‎لازمه تا بدونید که اپلیکیشن اسنپ مارکت رو هم به راحتی می تونید دانلود کنید و هر کجا که هستید خرید از اسنپ مارکت رو با کمک گوشی موبایلتون تجربه کنید.
اگر تا به حال تجربه خرید از اسنپ مارکت رو نداشتید، با استفاده کد تخفیف namnak می تونید، یک تخفیف 20 هزار تومانی از ما هدیه بگیرید.

با معرفی اسنپ مارکت به دوستان خود تا ٥٥٠هزار تومان تخفیف بگیرید

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی