اسیدپاشی

محاکمه عامل اسیدپاشی به 14 نفر در تهران

تاریخ انتشار : 19 دی 1396کد مطلب : 62602زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرد جوانی که به اتهام اسیدپاشی به 14 زن وکودک تحت تعقیب قضایی قراردارد، بزودی دردادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه می ایستد.

محاکمه عامل اسیدپاشی به 14 زن و کودک در تهران

مرد جوانی که به اتهام اسیدپاشی به ١٤ زن وکودک تحت تعقیب قضایی قراردارد با صدور کیفرخواست از سوی بازپرس جنایی، بزودی دردادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه می ایستد.

ساعت یک و نیم بامداد ١٨ خرداد امسال ماجرای اسیدپاشی در بوستان فدائیان اسلام واقع درمحله خاوران-جنوب شرق تهران- به مأموران پلیس و بازپرس کشیک جنایی پایتخت اعلام شد. تیم تحقیق پس ازحضور درمحل حادثه وبررسی ها پی بردند در این ماجرا ١٤ زن و بچه مصدوم شده اند که بلافاصله برای درمان به بیمارستان انتقال یافته اند.

مأموران درتحقیقات دریافتند مرد ٤٠ ساله ای پس ازدرگیری با اعضای خانواده ای که دربوستان حضورداشتند به بیرون ازآنجا رفته و ساعتی بعد با یک ظرف اسید بازگشته است.بعد هم فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند به سوی آنها اسیدپاشیده است. غافل ازاینکه آنها اعضای خانواده ای نبودند که با او درگیری لفظی پیدا کرده بودند. دیروز بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، کیفرخواست علیه مرد اسیدپاش را صادر کرد. قراراست پرونده بزودی برای محاکمه به دادگاه ارسال شود.

محاکمه عامل اسیدپاشی به 14 نفر در تهران

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از ایران آنلاین - /م
برچسب :
وبگردی