اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

کد مطلب : 40034زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند. این اشتباهات مردان را بیشتر ناراحت می کند.

اشتباهاتی که زنان در جذب همسرشان انجام میدهند

همه زنان دوست دارند که همسرشان را مجذوب خود کنند و برای رسیدن به این آرزو تلاش فراوان می کنند اما در برخی از مواقع رفتارهایی از خود بروز می دهند که نه تنها باعث جذب مردان نمی شود بلکه حس نفرت مردان را برانگیخته و آنها را از همسرشان دورتر می کند. آیا می دانید اشتباهات رایج زنان در جذب همسر خود چیست؟ در این بخش از نمناک برخی از این شتباهات را بیان می کنیم.

اشتباهات رایج زنان

اشتباهات رایج زنان در جذب مردان

اعتماد به نفس زیاد

یکی از ویژگی هایی که برای مردان جذابیت دارد اعتماد به نفس است. زنان با اعتماد به نفس، خود را باور دارند اما غرور و تکبر ندارند. آن ها به خاطر داشته ها و موفقیتها خودنمایی نمی کنند. این ویژگی های خانمها برای همسرشان بسیار جذابیت دارد زیرا این خانمها مدام در حال خودستایی و به رخ کشیدن خود نیستند.

اعتماد به نفس زنان

آرایش زیاد

اگر فکر می کنید با آرایش زیاد می توانید همسرتان را به خود جذب کنید کاملا در اشتباهید زیرا مردان چهره ساده زنان را می پسندند و آرایش زیاد برای آن ها جذابیتی ندارد.

همواره موافق بودن

یکی از رفتارهایی که مردان را از زنان دور می کند این است که زنان همیشه بر وفق مراد آن ها باشند، با حرف هایشان مخالفت نکنند، با او بحث نکند و عقاید خود را ابراز نکنند. اگر می خواهید همسر خود را جذب کنید این کارها را انجام ندهید، افکار و احساس تان را به زبان بیاورید و به طور کلی خودتان باشید نه کسی که او می پسندد.

رفتارهای اشتباه زنان

بدگویی از همسر سابق یا رابطه قبلی

اگر با مردی ازدواج کرده اید که از همسر سابقش جدا شده است، هرگز از همسر سابق او  بدگویی نکنید زیرا مردان از انتقاد و بدگویی کردن نسبت به رابطه قبلی خود بیزارند. این کار شخصیت شما را بد و کینه توز نشان می دهد، مردان گمان می کنند نفر بعدی که درباره اش انتقاد می کنید خود اوست. بنابراین به آینده فکر کنید و گذشته را کاملا رها کنید.

بی تفاوت بودن

اگر فکر می کنید با در دسترس نبودن می توانید همسرتان را به خود جذب کنید،سخت در اشتباه هستید. مردان از زنانی که برای شناخت آن ها وقت، توجه و علاقه نشان نمی دهند بی زار هستند.

بی تفاوتی زنان

وابستگی بیش از حد

مردها دوست دارند مکمل زندگی شما باشند نه این که مرکز دنیای شما. درست است که مردها، تکیه گاه زن بودن و وابستگی زن را به خود تا حدودی دوست دارند تا آن ها احساس ارزش کنند اما از زنانی که وابستگی احساسی بیش از حد دارند و هر لحظه به آن ها می چسبند بسیار بیزارند.

سخن چینی

حرف زدن درباره دیگران و سخن چینی یک ویژگی ناپسند از نظر مردهاست، حتی اگر قصدتان از انجام این کار باب سخن گشودن باشد. حرف زدن درباره دیگران اعتماد به نفس پایین شما را می رساند و مردان زنانی را می پسندند که اعتماد به نفس دارند، برای خودشان ارزش قائلند و دیگران را تخریب نمی کنند.

اشتباهات رایج خانمها

شینیون موها

مردها برخلاف زن ها سادگی را بیشتر می پسندند و دوست دارند همسرشان را در عین سادگی و زیبایی ببینند نه اینکه هر روز موهای خود را شینیون کنند زیرا آراستن بیش از حد موها جذابیتی برای مردان ندارد.

اشتباهات زنان در جذب مرد زندگی شان

4.6148
این مطلب مفید بود ؟13513
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ/ف
وبگردی