نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده این اشتباهات زنانه را تکرار نکنید!
اشتباهات زنان ، عوارض کفش پاشنه بلند
در این مطلب به 4 اشتباه خانم ها اشاره میکنیم که جزو رایج ترین اشتباهات زنان محسوب میشود و سلامت تان رابه خطر می اندازد.

رایج ترین اشتباهات زنانه

این اشتباهات رایجی که اکثر خانم ها مرتکب میشوند بسیار زیانبار بوده و سلامت شان را به خطر می اندازد, سعی کنید دیگر این اشتباهات را تکرار نکنید.

یک سری اشتباهات زنانه که بصورت متداول در بین خانم ها انجام می شوند را در این مطلب برایتان آورده ایم آنها را بدانید و تکرار نکنید .

اشتباهات زنان

اشتباهات رایج زنان

هر زن در مورد ظاهرش بسیار آگاه است. آنها می توانند رژیم غذایی و تمرینات سخت را بخاطر زیبایشان انجام دهند، اما گاهی اوقات ناخودآگاه کارهای اشتباهی را انجام می دهند که می تواند به سلامتی خودشان آسیب بزنند. در این بخش اشتباهات رایج خانم ها را بیان میکنیم:

پوشیدن کفش پاشنه بلند
پوشیدن کفش پاشنه بلند گاهی اوقات ممکن است به پاها صدمه بزند. فشار بر روی مفاصل به ورم مفاصل، انگشتان چکشی، کمر درد و صدمات تاندون منجر می شود. سعی کنید پاشنه کفش بیش از 1.5 سانت نباشد.

غذا خوردن احساسی
مطالعات ثابت کرده است که زنان بیشتر در معرض ابتلا به غذا خوردن ناسالم می باشد. غذا خوردن احساسی نه تنها باعث چاقی می شود بلکه سبب اختلالات خلقی و افسردگی می شود.

خوابیدن با آرایش

اغلب اوقات که خسته به خانه می آیید مستقیم به تختخواب می روید و حوصله پاک کردن آرایش را ندارید. با آرایش می تواند به چشم صدمه بزند و کرم باقیمانده بر روی پوست سبب آسیب پوستی می شود.

نداشتن خواب کافی

ممکن است وقتی کارهای مهمی دارید شب را بیدار بمانید یا دیر بخوابید اما ، کمبود خواب مشکلات افزایش مصرف کالری، بیماری های قلبی، استرس، افسردگی و غیره همچنین می تواند تشدید بیشتر به علت اختلال در خواب جدی مانند بی خوابی و آپنه خواب بیش از حد باشد.

این اشتباهات زنانه را تکرار نکنید!

برگرفته از دکتر سلام -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف