اشتباهات مخربی در رفتار جنسی آقایان وجود دارد که دانستن و حل این اشتباهات در رابطه جنسی، کمک می کند هم خود فرد، و هم همسر او از رابطه جنسی شان لذت بیشتری ببرند.

رپورتاژ آگهی :اشتباهاتی که رابطه جنسی شما را خراب می کند (مخصوص آقایان)

 هر کسی ممکن است حین رابطه جنسی اشتباهاتی را ندانسته مرتکب شود که آن کارها باعث خاموش شدن میل جنسی همسرش شود. دانستن و حل  این اشتباهات در رابطه جنسی، کمک می کند هم خود فرد، و هم همسر او از رابطه جنسی شان لذت بیشتری ببرند.

1-بدون یک کلمه حرف، پیش به سوی رابطه جنسی

خیلی از مردها به اشتباه تصور می کنند که پاسخ مثبت دادن به درخواست رابطه جنسی یک وظیفه ی اجباری برای همسرشان است. اجازه ندهید همسرتان احساس کند بدن او را اسباب بازی خودتان می دانید. محترمانه و اندکی مظلومانه! از او درخواست رابطه کنید. این چیزی از مردانگی شما کم نمی کند. این جملات چطورند؟ “عزیزم خیلی دلم برات تنگ شده. تو چطور؟” یا سعی کنید کمی رک تر بگویید “عزیزم، میخوامت!”

 

2-جورج کلونی زندگیتان باشید

به خودتان رسیدگی کنید و اجازه ندهید وزنتان بالا برود. به خودتان خیلی سخت نگیرید که خسته شوید ولی خودتان را کامل رها نکنید. آب کردن چربی شکم کار سختی است، اما ناامید نشوید. همسرتان مردی می خواهد که از بهداشت عمومی گرفته تا نحوه لباس پوشیدن ، چه از نظر جسمی، چه فکری و چه روحی مراقب خودش باشد. تصور رابطه جنسی با فردی که موی زیر بغل بلند و دهانی با بوی پیاز دارد به هیچ وجه تحریک آمیز نیست!

 

3-نادیده گرفتن بمب محرک خانمها

خیلی از آقایان ممکن است تصور کنند که اوج لذت خانم ها مستقیما" به دخول بستگی دارد. درست است که دخول همراه با لذت است اما راه اصلی برای ارضاء کردن خانمها جای دیگری است. کلیتوریس یک عضو پر از پایانه عصبی است که بمب لذت دهی خانمهاست. هیچوقت توانایی آن را نادیده نگیرید. اگر شما یکی از بسیار مردانی هستید که نمی دانید در مورد چه حرف میزنم، یک جستجوی ساده در اینترنت کنید و درمورد بدن همسرتان اطلاعات کسب کنید. مطمئن باشید که او قدردانتان خواهد بود. ماساژ آرام یا تند، بسته به تمایل همسرتان می تواند معجزه کند.

 

4-مستقیم بروید سر اصل مطلب

رانندگان حرفه ای هم قبل از شروع مسابقه موتور ماشین خود را گرم می کنند. شما هم قبل از رفتن سراغ اندام اصلی همسرتان در رابطه جنسی، باید خوب همسرتان را تحریک کرده باشید. روی کل بدن او تمرکز کنید. از نوک سر تا نوک پا. نقشه ی جنسی بدنش را بدانید و روی تحریک نقاط حساس بدن او تمرکز کنید. ذهنش را هم فراموش نکنید. تابحال درمورد افکارش در این مورد سوال کرده اید؟ حالا وقتش است.

 

5-فراموش کردن محرک های جنسی دیگر

بیشتر زن ها نواحی تحریک کننده دیگری هم به جز سینه ها، نوک سینه ها و اندام جنسیشان دارند. این سه متداول ترین نواحی تحریک پذیر بدن خانمها هستند. قبول کنید تمرکز کردن روی آنها کار کلاسیک ولی تکراری است. خلاق باشید. از او بپرسید که چه دوست دارد و چیزی که می گوید را به یاد بسپارید و بعدها همسرتان را غافلگیر کنید. برای پیدا کردن نواحی تحریک کننده همسرتان وقت بگذارید:گردن، شانه ها، پشت، باسن حتی پاها هم جزو نواحی تحریک پذیر بدن خانمها هستند. ضمنا"؛ گوش ها را فراموش نکنید.

 

6- فکر کنید همسرتان باید مثل یک هنرپیشه فیلمهای محرک رفتار کند

یکی از بدترین چیزهایی که ممکن است مردی از همسرش انتظار داشته باشد این است که خیال پردازی هایی که فقط در فیلم های محرک جنسی می تواند ببیند را برای او انجام دهد. با همسرتان مثل یک ابزار رفتار نکنید. مشکل اینجاست که آن دسته فیلم ها تلاش می کنند که صحنه خوبی را برای بیننده بسازند نه اینکه لذت و میل هنرپیشه ها را بیشتر کنند. تختخواب شما باید سرزمین امن و آرامی باشد که همسرتان در آن احساس بی کفایتی نکند.

 

7-فراموش کردن فانتزی های جنسی همسرتان

همه زن ها یک روی شهوانی کشف نشده دارند . ممکن است حتی خودشان هم ندانند که این جنبه شخصیتشان کجاست، اما شما می توانید کمکشان کنید و آن را کشف کنید. خیال پردازی های رمانتیک دونفره داشته باشید. آن دختر پرشور گرم درون همسرتان را کشف کنید و اجازه بدهید هر دویتان را غافلگیر کند. به نظرغزل یکی از کاربران سایت داشتن فانتزی جنسی مشترک فوق العاده بوده. "من وهمسرم این خیال پردازی کردیم عالیه"

 

8-او را فقط برای تختخواب بخواهید

بعد از یک روز طولانی و خسته کننده، که حتی فرصت نکرده اید به او تلفن هم بزنید، توقع داشتن یک هم آغوشی گرم خیال خامی است. همسرتان دوست دارد مطمئن باشد که شما در تمام اوقات به فکرش هستید. حتی اگر وسط یک جلسه کاری هستید برایش یک پیام دو کلمه ای بفرستید "تو بهترینی" بگذارید بفهمد که مهمترین شخص زندگیتان است. پونه یکی دیگر از کاربران سایت در خصوص جملات محبت آمیز رد و بدل شده بین زوجین می گوید:"همسر من دقیقا اینجوریه که همیشه به یادمه حس خوبی بهم میده"

9- خیلی سریع تمامش کنید

کُند پیش بروید. سعی کنید از با هم بودن لذت ببرید. نوازشش کنید و اجازه بدهید او هم در پیشبرد رابطه نقش خودش را ایفا کند. اگر زمانتان کم است ممکن است نتوانید این کار را بکنید، اما اگر وقت کافی دارید، عجله نکنید. رابطه جنسی شاهانه و کاملی برقرار کنید. ریلکس باشید و لذت ببرید! اکثر خانمها حرکات ملایم و نرم را ترجیح می دهند و آن را تحریک پذیرتر می دانند. از او بپرسید چه چیزی را ترجیح می دهد و با نیازهایش هماهنگ باشید. فرحناز یکی از کاربران سایت می گوید :" والا همسرم من که هول هستش تمام بشه باید حتما بدم این مطلب بخونه" ممکن است لازم باشد تمام خانمها این مطلب را برای مطالعه به همسرشان هم بدهند!

 

10-وزنتان را روی بدن همسرتان نیندازید

شاید باورتان نشود اما واقعیت این است که اکثر خانم ها دوست دارند که طی رابطه جنسی کمی از وزن همسرشان روی آنها بیفتد.برای خانم ها رابطه جنسی راهی برای نزدیکتر شدن به آقایون است. وقتی وزنتان را روی بدن او می اندازید او لذت زیادی می برد. طی رابطه جنسی، تقریباً همه خانم ها از اینکه بدن مردشان به بدن آنها بچسبد بسیار لذت می برند. شاید بپرسید که چه مقدار از وزنتان را باید روی او بیندازید؟ آنقدر که بعد از تمام شدن رابطه جنسی خانمتان احساس نکند که تریلی از روی او رد شده! حد و مرز را نگه دارید. چون اگر به مدتی طولانی همه وزنتان را روی او بیندازید برای او دردناک خواهد بود.

منبع : mybenita.com

اشتباهات مخرب در روابط جنسی آقایان

4.6730
این مطلب مفید بود ؟67357
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی