اشکان خطیبی و رامبد جوان

سنگ تمام اشکان خطیبی و رامبد جوان برای یکدیگر!

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1397کد مطلب : 70217زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان مجری خندوانه شب گذشته به تماشای کنسرت تئاتر ده سال تنهایی ساخته اشکان خطیبی رفت و به تعریف و تمجید از او پرداخت.

محبت اینستاگرامی اشکان خطیبی و رامبد جوان به یکدیگر

اشکان خطیبی بازیگر ، خواننده و مجری کشورمان که از فصل قبل خندوانه به عنوان داور مسابقه خنداننده شو در این برنامه حضور دارد ، کنسرت تئاتر ده سال تنهایی را روی صحنه برد و با استقبال خوبی از سوی مردم و هنرمندان مواجه شد.

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه به همراه چند تن از هنرمندان کشورمان به تماشای کنسرت تئاتر ده سال تنهایی اشکان خطیبی رفتند و تماشای این نمایش رامبد جوان را به وجد آورد و لب به تعریف و تمجید از این بازیگر کشورمان باز کرد.

اشکان خطیبی و رامبد جوان در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

رامبد جوان به تماشای کنسرت تئاتر ده سال تنهایی با بازی اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی رفت و با انتشار عکسی به تعریف و تمجید از اشکان خطیبی پرداخت.

اشکان خطیبی و رامبد جوان

اشکان خطیبی و رامبد جوان در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

رامبد جوان با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :اشکان دوست و یار و همکار و برادر درجه یکیه برای کسیایی که در این موقعیتها کنارش قرار می گیرن.و من در اینباره خوشبختم چون همه رو یه جا ازش دارم.بی دریغ و سالیان سال. امشب یه بار دیگه از تماشا و شنیدن نبوغ و پشتکار و عشق و زیبایی حضورش با تمام وجود لذت بردم و بهش افتخار کردم. البته مطمئنم همه ی ما تماشاگرانِ او و گروه درجه یکش، لذت بردیم و بهشون افتخار کردیم. آفرین اشکان،آفرین دوست من، آفرین یار قدیمی،آفرین همکار عزیزم و آفرین برادر.

ای تهرانیها یکشنبه اگه آب دستتونه با خودتون ببرین به تالار وحدت و از تماشای"ده سال تنهایی" این پرفورمنس اشکان و گروه ماهش و شنیدن موسیقی های فراموش نشدنی کیف کنین و آب بنوشین(هوا بدجوری گرمه این روزا) امشب ازش شنیدم به زودی می خواد با این کار باحال شهر هارو بچرخن و حال پراکنی کنن.

وای خیلی نوشتم... می رم با مرور امشب حال کنم.!!!! مخلص و ارادت.

اشکان خطیبی و رامبد جوان

عکس اشکان خطیبی و رامبد جوان و اشوان در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

اشکان خطیبی هم در کامنت این پست نوشت :تنها دوست و برادر حقیقی من در این حرفه تو بودی و هستی و سعی کردم کنارت رشد کنم . عشق به زندگیت و قلبت بباره....

اشکان خطیبی نیز تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی را منتشر کرد.

 کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

ترلان پروانه و رامبد جوان در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

عوامل و بازیگران کنسرت تئاتر ده سال تنهایی عبارتند از :نویسنده و کارگردان:اشکان خطیبی ، بازیگران:آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام، اشکان خطیبی
تهیه کننده:موسسه فرهنگی هنری آوای دوران ، مدیر هنری:سهیل دانش اشراقی ، نوازندگان (به ترتیب حروف الفبا):اشکان آبرون، بردیا امیری، نیما رمضان، آرش سعیدی، سروش عدل، هومن نامداری ، همخوانان:تارا صلاحی، فاطمه ساربان ها، مونا شمس ، دستیار کارگردان:شکوفه داوودیمدیر روابط عمومی، مشاور رسانه ای و تبلیغات:سارا حدادی، عکاس:مصطفی پیرهادی ، مدیر صحنه:مهرداد تقوی ، براساس طرحی از سهیل دانش اشراقی و اشکان خطیبی.
اشکان خطیبی

اشکان خطیبی در کنسرت تئاتر ده سال تنهایی

تعریف و تمجید اینستاگرامی اشکان خطیبی و رامبد جوان از یکدیگر!

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی