اشکان دژاگه

بازگشت اشکان دژاگه به لیگ جزیره

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1396کد مطلب : 63857زمان مطالعه : 2 دقیقه
اشکان دژاگه هافبک و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با امضای قراردادی به لیگ دوم انگلستان بازگشت. در ادامه اظهارات اشکان دژاگه پس از پیوستن به ناتینگهام فارست را می خوانید.

اشکان دژاگه رسما به تیم انگلیسی پیوست

اشکان دژاگه در رادار تیم فوتبال ناتینگهام فارست قرار داشت. کاپیتان تیم ملی ایران که از فصل گذشته در هیچ تیم باشگاهی حضور ندارد پیش از این با فولهام در لیگ چمپیونشیپ(سطح دوم) فوتبال انگلستان حضور داشت و حالا تیم قدیمی ناتینگهام فارست به این بازیکن علاقه دارد.

دژاگه پیش از این اعلام کرده بود قصد ادامه فعالیت در ایران را ندارد و حالا امیدوار است بتواند در ماه های منتهی به جام جهانی حضور در لیگ دوم انگلستان را با تیمی تجربه کند که در کارنامه خود دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

رسانه های انگلیسی با انتشار این خبر اعلام کردند این باشگاه انگلیسی به جذب این بازیکن علاقه مند است و مطمئنا این انتقال برای تیم ملی ایران یک اتفاق بسیار خوب خواهد بود.

اشکان دژاگه

عضویت اشکان دژاگه در تیم انگلیسی

اشکان دژاگه هافبک و کیپیتان تیم ملی فوتبال ایران که در ولفسبورگ تجربه ناموفقی داشت، بعد از چندین ماه از گذشته فصل جاری فوتبال اروپا، تیم جدید خود را قبل از جام جهانی روسیه اعلام کرد.
اشکان دژاگه در روزهای پایانی نقل و انتقالات زمستانی، به عضویت تیم ناتینگهام فارست درآمد. این تیم انگلیسی که در رقابت های دسته یک فعالیت می کند، سابقه قهرمانی در جام باشگاه های آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.
اشکان دژاگه که در روزهایی که بدون تیم بود با مربی شخصی خود به تمرین می پرداخت، تجربه خوبی در فوتبال جزیره دارد و توانسته بود در فولام عملکرد خوبی ارائه دهد و حتی از سوی هواداران به عنوان برترین بازیکن سال نیز انتخاب شد و حالا برای دومین بار حضور در فوتبال جزیره را تجربه خواهد کرد.

اظهارات دژاگه پس از پیوستن به ناتینگهام فارست

اشکان دژاگه کاپیتان31 ساله کشورمان که به عنوان بازیکن آزاد تا پایان فصل بهناتینگهام فارست پیوست،از این انتقال ابراز خوشحالی کرد.

او گفت:"من واقعا خوشحالم که اینجا هستم و به انگلیس برگشته ام. ناتینگهام فارست باشگاهی بزرگ و سنتی است و من خوشحالم که اینجا هستم.

"سرمربی این تیم با نماینده من صحبت کرد و علاقه مند بود که من را جذب کند و بخاطر این که او و باشگاه به من احتیاج داشتند کار تصمیم گیری را برای من آسان کرد. من مجبور نبودم در مورد آن فکر کنم، «بله گفتن» خیلی آسان بود و امیدوارم که بتوانم به مربی، هم تیمی ها و تیمم کمک کنم. "

دژاگه با فوتبال انگلیس غریبه نیست، او دو سال با فولهام در لیگ برتر بازی کرده است، و می گوید واقعا خوشحال است که به انگلیس بازگشته است.

کاپیتان تیم ملی ایران گفت:"وقتی در آلمان بازی کردم، همیشه می گفتم رویای من بازی در انگلیس است. من در لیگ برتر با فولهام بازی کردم و اکنون در مسابقات چمپیونشیپ هستم. من این رقابت ها را دوست دارم و می دانم که فوتبال انگلیس چقدر سخت است اما من مشتاقانه منتظر اولین بازی برای این باشگاه هستم.

دژاگه افزود:"من بازیکنی هستم که دوست دارم حمله کنم. در زمین بسیار تهاجمی هستم و همیشه می خواهم برنده شویم بنابراین امیدوارم بتوانم برای طرفداران شادی و نشاط به ارمغان بیاورم."

اظهارات اشکان دژاگه پس از پیوستن به ناتینگهام فارست

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از ایسنا - ورزش سه ، باشگاه خبرنگاران / ر.م
وبگردی