اشکان دژاگه

حضور اشکان دژاگه در جام جهانی قطعی است

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1397کد مطلب : 66577زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از شایعات زیادی که درباره غیبت اشکان دژاگه در جام جهانی شنیده شد خبرهای جدید حاکی از آمادگی او برای حضور در جام جهانی روسیه است.

اشکان دژاگه برای جام جهانی آماده میشود

دوستان نزدیک اشکان دژاگه ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارند این بازیکن مشغول آماده سازی خود است تا به جام جهانی برسد.

اشکان دژاگه لژیونر و ملی پوش کشورمان پس از این که در اولین دیدارش برای تیم ناتینگهام فارست دچار مصدومیت شد و شایعات زیادی درباره احتمال غیبت او در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه منتشر شد.اما طبق شنیده ها، پزشکان تیم ملی که به صورت مرتب با پزشکان ناتینگهام فارستدر تماس هستند به کارلوس کی روش گفته اند که شرایط و روند بهبودی دژاگه بسیار خوب پیش می رود و او در جام جهانی حضور قطعی خواهد داشت.

اشکان دژاگه

اشکان دژاگه در جام جهانی حضور دارد

حدود دو هفته پس از ثبت قرارداد اشکان دژاگه با باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس، او دچار مصدومیت شد و تمرینات کامل و بازی های تیمش را از دست داد.
 
این اتفاق درست به فاصله اندک تا شروع جام جهانی رخ داد تا شانس حضور اشکان در روسیه کاهش یابد اما از دوستان نزدیک این بازیکن شنیدیم اشکان با تمام وجود، در حال تلاش است تا هر طور شده خود را مهیای حضور در جام جهانی کند. این بازیکن با انگیزه های زیادی تمرینات را دنبال می کند تا به شرایط مطلوب بازی برسد و در اردوهای بعدی تیم ملی، به لیست کی روش اضافه شود.
طبق اعلام کادر پزشکی باشگاه ناتینگهام فارست، اشکان می تواند از اردیبهشت به بازی های تیمش برگردد و اگر در اوج آمادگی باشد، توانایی همراهی تیم ملی در جام جهانی روسیه در خردادماه را خواهد داشت.

حضور اشکان دژاگه در جام جهانی قطعی است

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از خبر ورزشی - خبرگزاری موج -/ح
وبگردی