اشکان دژاگه

چرا اشکان دژاگه تمایلی به حضور در لیگ ایران ندارد

تاریخ انتشار : 30 تیر 1397کد مطلب : 70076زمان مطالعه : 2 دقیقه
تلاشهای تراکتورسازی برای جذب اشکان دژاگه به نتیجه نخواهد رسید چراکه اشکان دوست دارد در جام ملت های آسیا در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد.

آیا اشکان دژاگه بخاطر تیم ملی به تراکتورسازی نمی رود؟

در حالیکه این روزها شنیده می شود مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز به دنبال اشکان دژاگه هستند، اما به نظر کاپیتان تیم ملی ایران علاقه ای به حضور در لیگ ایران ندارد. دیروز گفته شد اگر چه اشکان با پیشنهاد ابتدایی تبریزی ها که 400 هزار یورو بوده مخالفت کرده اما تراکتورسازی کماکان به دنبال این بازیکن است و می خواهد مذاکراتش را با او ادامه دهد.

اشکان دژاگه

پیشنهاد تراکتورسازی به اشکان دژآگه

اما تلاشهای تراکتورسازی برای جذب دژاگه به نتیجه نخواهد رسید چراکه اشکان دوست دارد در جام ملت های آسیا در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد و این را می داند حضورش در ایران شاید موجب رخ دادن چنین اتفاقی برایش نباشد. اشکان ترجیح می دهد هرطور شده در اروپا بماند تا حداقل با حضور در جمع بازیکنان دعوت شده کی روش در جام ملت های 2019 از فوتبال ملی خداحافظی کند.

اشکان دژاگه

 علت پاسخ منفی دژآگه به تراکتورسازی

کسی نمی داند در فکر دژاگه چیست

اشکان دژاگه که فکر می کردیم حداقل شده دقایقی هم با بازوبند کاپیتانی تیم ملی در جام جهانی بازی کند در روسیه نیمکت نشین محض بود و حالا بعد از رقابت های جام جهانی هیچ خبری از اینکه فصل آینده در چه تیمی بازی خواهد کرد نیست. او در زمستان 2018 به ناتینگهام فارست رفت و آنجا هم توفیق زیادی به دست نیاورد. به نظر می رسید جام جهانی روسیه می تواند بازگشت باشکوه کاپیتانی به میادین باشد اما او که پیش از رقابت ها دچار مصدومیت هم شده بود برای تیم ملی به میدان نرفت.

اشکان دژاگه

تلاش تراکتور سازی برای جذب دژاگه

اشکان دژاگه امسال در چه تیمی بازی خواهد کرد؟

این سوالی است که تا این لحظه در نقل و انتقالات هیچ خبری در ارتباط با آن منتشر نشده است. این در حالی است که اشکان بی شک یکی از محبوب ترین و بهترین بازیکنان سال های اخیر فوتبال ایران و حتی آسیا بوده و مشخص نیست چرا کاپیتان تیم ملی در سال های اخیر در انتخاب تیم های باشگاهی با مشکل مواجه شده است. البته که او یکی دو مصدومیت را هم پشت سر گذاشت اما به نظر اشکان هنوز هم می تواند یکی از ستاره های ایرانی نقل و انتقالات باشد.

اشکان دژاگه

تلاش اشکان دژاگه در جام ملت های آسیا 

هیچکس نمی داند در فکر کاپیتان تیم ملی چه می گذرد و او چه برنامه ای دارد. همیشه در این سال ها صحبت های زیادی از حضور دژاگه در فوتبال ایران هم بوده است.

کاپیتان هنوز در تعطیلات بعد از جام جهانی است و امیدواریم این تعطیلات بیش از حد طولانی نشود.

دلیلی که باعث می شود اشکان دژاگه به ایران نیاید

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از آی اسپورت / ورزش سه / ر
برچسب :
وبگردی