نمناک اخبارورزشی اشک های بهداد در برنامه زنده تلویزیونی!
بهداد سلیمی ، حسین توکلی
صحنه های ناراحت کننده حضور قهرمان سنگین وزن جهان بهداد سلیمی در برنامه ورزش از نگاه دو که به همراه مربی دوران نوجوانی اش حسین توکلی شرکت کرده بود مقابل چشمان میلیونها بیننده قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1392

بهداد سلیمی قهرمان سنگین وزن جهان که چندیست به همراه تعدادی از ملی پوشان اختلافات فاحشی با حسین توکلی پیدا کرده است و از تیم ملی دور افتاده در برنامه ورزش از نگاه دو مقابل دوربین قرار گرفت.

برنامه ورزش از نگاه 2 با موضوع وزنه برداری برگزار شد. برنامه ای که حسین توکلی ، قاسمی دبیر فدراسیون و بهداد سلیمی به همراه پیمان یوسفی و محمود عبداللهی درباره ماجرای مشکلات وزنه برداری و قهر ملی پوشان حرف زدند. 

در این برنامه بهداد سلیمی در بخشی از حرف هایش به سعید علی حسینی اشاره کرد و گفت در حق او اجحاف شده است و حالا ما را در مسیر او می فرستند. 

 
در ادامه این برنامه هم کلیپی از بازی های المپیک پخش شد که باعث جاری شدن اشک های بهداد بود. توکلی قهرمان سابق المپیک که رضازاده اعتقاد دارد او باعث همه این اختلاف ها میان ملی پوشان و مربی شان است در حرف هایش از مشکلات وزنه برداری ایران و دلایل قهر شاگردان سابقش گفت. 
 
سلیمی در بخشی از حرف هایش گفت:« در شرایطی حاضریم به تیم ملی برگردیم که فدراسیون وزنه برداری و آقای رضازاده باید به ما تضمین بدهند که اگر به اردو برگشتیم از نظر دوپینگ و حق و حقوق مان مشکلی پیش نیاید. تعهدی که تا به حال آقای رضازاده زیر بارش نرفته است.»
 
این حرف بهداد با واکنش قاسمی همراه شد و دبیر فدراسیون گفت:« این حرف درستی نیست. یعنی می خواهی بگویی که ما ورزشکار را دوپینگی می کنیم؟»
 
او البته درباره دوپینگ های اخیر هم گفت :« ورزشکاران خودشان دوپینگ کردند.»
 
حسین توکلی هم درباره سعید علی حسینی حرف زد و گفت:« مردم درباره او سئوال های زیادی دارند و اتفاقی که برای او افتاد خیلی شک و شبهه به همراه داشت. به او یک روز قبل از مسابقه گفتند تو نباید وزنه بزنی. مشکلی بود که برای خیلی ها در آن مسابقات افتاد تا کره ای ها قهرمان شوند. سعید در آن بازی ها خیلی عالی بود. من درباره آن اتفاق ها خیلی حرف ها را دارم که درباره اش حرف بزنم اما الان نمی شود این ها را در رسانه ملی بگویم.»
 
بهداد در پاسخ به قاسمی هم گفت:« مایی که بدون دوپینگ می توانیم قهرمان دنیا باشیم چرا باید دوپینگ کنیم . این را می گویم چون شما می گویید فدراسیون مشکلی ندارد ، چرا ما  مشکلی نداریم.»
 
او از دبیر فدراسیون پرسید:«  مسئول مصرف دارو ها در تیم ملی کیست؟ چرا مدال برای کادرفنی  و فدراسیون است و وقتی دوپینگ شد می افتد گردن ورزشکار؟جریان نسکافه و چای که می گفتند به ورزشکاران دادند از کجا آمده بود؟»
 
دبیر فدراسیون هم گفت وقتی این بحث ها پیش می آید فدراسیون هم دنبال بهانه می گردد.
 
بهداد سلیمی درباره کتف آسیب دیده اش بعد از المپیک و بی مهری هایی که بعد از المپیک  به اوشده است  گفت:« به همین راحتی با مدال من پز دادند اما همه چیز فراموش شد. خودم از یادها رفتم! کسی سراغم را نگرفت.

اشک های بهداد در برنامه زنده تلویزیونی!

برگرفته از jamejamsport.ir
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف