اعتیاد ستاره ها

ستاره های مشهوری که به اعتیاد روی آوردند

کد مطلب : 46093زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعتیاد به مصرف مواد مخدر و الکل از جمله مشکلات ستاره های هالیوود است, ستاره های معروفی که به اعتیاد گرفتار شدند را بشناسید.

اعتیاد ستاره های معروف هالیوود

هالیوود و ستاره های این صنعت سینمایی، همواره جنجالی ترین سوژه رسانه های هستند که به خاطر زرق و برقی که همین رسانه ها از زندگی های آنها به تصویر می کشد، بسیاری از آنها به عنوان انسان هایی ایده آل با زندگی هایی رویایی یاد می کنند که باید آنها را الگو قرار داد.

اعتیاد معضل مهمی برای بسیاری از ستارگان مشهور دنیا است. این ها حکایت های شخصی 9 ستاره درباره تقلاهای آن ها درباره استفاده بی رویه از مواد مخدر است که در زندگی شخصی شان با آن روبرو شده بودند.

لیدی گاگا

 
اعتیاد ستاره ها

اعتیاد ستاره های مشهور


شهرت جهانی لیدی گاگا برایش هزینه ای داشت و موقعی که تلاش می کرد با وضعیت شهرت اش کنار بیاید شروع به استفاده از مواد مخدر کرد.

او به ایستگاه رادیویی آمریکایی زد100 (Z100) در 2013 گفت:"من از جوانی به چیزهای مختلفی اعتیاد داشته ام. خیلی سنگین تر در طول هفت سال گذشته … اما، حقیقت این است که مشهور بودن خیلی سخت است".

لیدی گاگا پس از عمل جراحی روی استخوان لگن اش در 2012 برای تسکین درد به مواد مخدر روی آورد اما اذعان می کند وابستگی اش به مواد غیرقانونی به سرعت افزایش پیدا کرد.

او گفت:"من روزانه 15 تا 20 سیگار ماریجوآنا بدون تنباکو می کشیدم".
 

متی هیلی

 
لیدی گاگا

اعتیاد ستاره های مشهور


متی هیلی خواننده گروه 1975 در 2013 به گاردین گفت:"18 ساله بودم، از هر چیزی تفننی استفاده می کردم. من می خواستم جک کرواک (نویسنده آمریکایی) باشم".

"فکر می کردم به همان اندازه به انحطاط رفته ام. فکر می کردم:دنیا عقب نخواهد ماند".

اواعتراف می کند برای نوشتن دومین آلبوم گروهش به استفاده از مواد مخدر فکر کرده است، و به مجله بیل بورد در سال 2016 گفت که می خواسته این آلبوم را "از ته منجلاب" بنویسد.

هیلی گفت چون قبلا یک بار اعتیاد را شکست داده بود، تصمیم گرفت که از این مسیر دوری کند.

او به این مجله گفت:"من پیش از این کاملا در این مسیر فرو رفته بودم و از آن سوی اش بیرون آمده بودم".

 

دانیل ردکلیف

 
متی هیلی

اعتیاد ستاره های مشهور


پس از موفقیت فیلم های هری پاتر دانیل ردکلیف اعتراف می کند که برای مقابله با فشارهای شهرت در آن سن پایین به الکل روی آورده بود.

دنیل به مجله شورت لیست (Shortlist) در 2012 گفت:"این الکل نوشیدن ناسالم بود و به بدن من و زندگی اجتماعی من صدمه می زد".

"من در این ترس مداوم زندگی می کردم که چه کسانی را ملاقات خواهم کرد، به آن ها ممکن است چه بگویم، با آن ها ممکن است چه کنم، بنابر این روزهای زیادی در آپارتمان ام می ماندم و به تنهایی الکل می نوشیدم".

"در 20 سالگی منزوی و گوشه گیر بودم. رقت انگیز بودم - آن آدم من نبودم. من شوخ و مودب ام و الکل من را به فردی کسل کننده و گستاخ تبدیل کرده بود".

دنیل در 2010 الکل را ترک کرد.

 

زک افرون

 
دانیل ردکلیف

اعتیاد ستاره های مشهور


زک افرون ممکن است یکی از سالم ترین ستارگان هالیوود به نظر برسد، اما در 2013 او برای مقابله با مشکلات اعتیادش به مرکز بازپروری رفت و آشکارا درباره مبارزه اش با الکل صحبت کرده است.

او به هالیوود ریپورتر در 2014 گفت:"من خیلی الکل می نوشیدم، خیلی خیلی زیاد".

"هیچ وقت یک چیز مشخص نیست. منظورم این است شما بیست و چند ساله و مجرد هستید و زندگی را در هالیوود می گذرانید، می دانید؟ همه چیز بر سر شما ریخته است".

او حالا می گوید وارد شدن به جمع الکلی های گمنام (Alcoholics Anonymous) و دیدن یک مشاور به او فرصت جدیدی در زندگی داده است.

زک به این مجله گفت:"ناگهان رفتم آنجا. و فکر می کنم این زندگی مرا تغییر داد".

"من احساس خیلی بهتری به خودم دارم. همه چیز حالا خیلی آسان تر است".

 

دمی لواتو

 
زک افرون

اعتیاد ستاره های مشهور


دمی لواتو یکی از صادق ترین ستارگان موسیقی پاپ است. او در سال 2013 اعتراف کرد که با مشکلات کوکایین و الکل در طول سال های اولیه زندگی حرفه ای اش درگیر بوده است.

دمی در سال 2013 به اکسس هالیوود گفت:"من نمی توانستم بیشتر از 30 دقیقه تا یک ساعت بدون کوکایین بمانم و حتی در هواپیما کوکایین می بردم".

او پیش از این با افسردگی، انورکسیا (بی اشتهایی عصبی) درگیر بود و سابقه آسیب زدن به خود داشت.

دمی یک دوره را در مرکز بازپروری در سال 2011 گذرانده است، اما اخیرا در 2016 اقرار کرد که از تمام وسوسه ها در زندگی شخصی اش اجتناب می کند تا از برگشت و عود اعتیادش جلوگیری کند.

 

کوری مونتیه

 
دمی لواتا

 اعتیاد ستاره های مشهور

 
کوری ستاره گلی (Glee) در سال 2013 بعد از مصرف مخلوطی از مواد مخدر و الکل در 31 سالگی مرد.

او پیش از آن به تقلا با مشکلات اعتیاد از نوجوانی اش اعتراف کرده بود و به مجله پرید (Parade) در 2011 گفت که در 16 سالگی اختیار مصرف مواد مخدر را از دست داده بود.

او به این مجله گفت که در اواخر نوجوانی اش "مشکلی جدی" با مواد مخدر داشته است و از اعضای خانواده اش برای تأمین هزینه اعتیادش پول می دزدیده است.
 

فرگی

 
کوری مونتیه

اعتیاد ستاره های مشهور


فرگی از گروه بلک آید پیز (The Black Eyed Peas) از اعتیاد نجات پیدا کرد تا عضو یکی از بزرگ ترین گروه های پاپ دنیا، بلک آید پیز، شود اما سال ها با مواد مخدر جنگید.

فرگی در 2012 به اپرا وینفری گفت:"اعتیادم از اکستازی به شیشه رسید".

"با هر ماده مخدری، همه چیز در اول عالی است، و بعد آرام آرام زندگی شما رو به زوال می رود. یک زمانی وزنم به 41 کیلو رسیده بود".

فرگی می گوید که وقتی خدا را کشف کرد موفق به ترک مواد مخدر شد.

 

مکلمور

 
فرگی

اعتیاد ستاره های مشهور


مکلمور خواننده رپ تریفت شاپ (Thrift Shop) وقتی در سال های نخست نوجوانی بود به الکل روی آورد و از کلاس های مدرسه هم برای ماریجوآنا کشیدن فرار می کرد. او همچنین مصرف کننده داروی تجویزی اکسی کدون شد که او "هرویین مصنوعی" توصیف اش می کند.

مکلمور می گوید آن چیزی که او را از تسلیم شدن به اعتیاد نجات داد موسیقی اش بود، او از 13 سالگی رپ می خوانده است.

او به ام تی وی یو در 2014 گفت:"چیزی که من را از این وضع بیرون کشید دانستن این بود که می خواهم موسیقی دان باشم و اگر بخواهم این کار را بکنم باید هوشیار بشوم".

"در نتیجه من یک ماه هوشیار بودم و کمی موسیقی می ساختم و بعد سقوط می کردم و چند ماه غیب می شدم و همین طور عقب و جلو می رفتم".

"این شیوه ای بود که من در بیشتر نوجوانی و بیست سالگی ام موسیقی می ساختم".

او در 2008 به بازپروری رفت و می گوید که انجام این کارجانش را نجات داد.

"اگر به خاطر آن مرکز بازپروری نبود، احتمالا من الان اینجا نبودم".

 

کلی آزبورن

 
مکلمور

اعتیاد ستاره های مشهور


کلی آزبورن، دختر شارون و آزی آزبورن، در 2009 به اعتیاد داشتن به مسکن های تجویزی برای کنار آمدن با سرطان مادرش در 2002 اعتراف کرد.

او در کتابش در سال 2009 نوشت:"من تلاش می کردم قوی بمانم در نتیجه برای پنهان کردن آن غم وحشتناک ویکودین مصرف می کردم. "

"طولی نکشید که 50 قرص در روز می خوردم. بیشتر مردم ممکن است با 10 قرص مسمومیت دارویی پیدا کنند".

او برای درمان مشکلات اعتیادش به بازپروری رفت و حالا ترک کرده است.

کلی در 2014 به دیلی میل گفت:"من هرگز مواد مخدر مصرف نمی کنم. خراب کاری نمی کنم. وقتی به این فکر می کنم که زندگی ام چقدر بهتر شده است و به تمام چیزهایی که بر آن ها غلبه پیدا کرده ام، برگشتن به قبل چه فایده ای دارد"؟

ستاره های مشهوری که به اعتیاد روی آوردند

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی