افزایش دما

افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1399کد مطلب : 43411زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

میزان: فریبا گودرزی در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت:امروزبرای برخی مناطق اردبیل، سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان های شرقی و غربی، جنوب سیستان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی ضمن اشاره به اینکه از روز پنجشنبه تا شنبه در برخی از نقاط استان های ساحلی دریای خزر بارش باران رخ می دهد، ادامه داد:در استان های آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل و خراسان شمالی در بعضی ساعات انتظار رگبار و رعد و برق را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد:روز پنجشنبه برای جنوب سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب استان فارس بارش های پراکنده پیش بینی می شود.

گودرزی با بیان اینکه از جمعه تا یکشنبه هفته آینده دمای در نوار شمالی کشوربین 4 تا 6 درجه افزایش می یابد، افزود:شرق کشور به ویژه منطقه زابل تا پایان هفته با وزش باد و خیزش گرو و خاک همراه است.

وی با اشاره به اینکه برای تهران پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی شود، اظهار کرد:آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری است و در ساعات بعد از ظهر برای آن وزش ملایم باد را انتظار داریم، همچنین بیشینه دمای تهران امروز به 39 درجه سانتی گراد می رسد.

انتهای پیام/م

افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی