نمناک سرگرمیگوناگون افزایش قد باورنکردنی فضانورد ژاپنی در فضا + تصاویر
افزایش قد ، سرگرمی نمناک
افزایش قد فضانوردان در ایستگاه فضایی در حد چند سانتی متر امری طبیعی است اما این امر برای فضانورد ژاپنی با تفاوت قابل توجه اتفاق افتاد که او و همراهانش را متعجب ساخت.

افزایش قد عجیب فضانورد بعد از ماندن در ایستگاه فضایی

فضانوردی که مدتی در ایستگاه فضایی مستقر بود حدود 3.5 اینچ قدش بلندتر شد.

Astronaut grows three and a half inches taller after stay on the International Space Station

 سرگرمی نمناک

بلندشدن قد فضانورد ژاپنی در ایستگاه فضایی!

"نوریشگی کانای" فضانورد ژاپنی بعد از چند هفته اقامت در ایستگاه فضایی متوجه افزایش قد جالب توجه خود شده است.او که از قرار معلوم چند هفته دیگر در آنجا خواهد ماند بیم آن دارد که تا زمان بازگشت به زمین دیگر روی صندلی و داخل سفینه با راحتی جا نشود.

"کانای" در تویتر خود نوشت :

"امروز پیام مهم و حیاتی دارم!" معاینات دقیق با اندازه گیری پارامترهای فیزیکی انجام دادم و معلوم شد که قد من یکباره به اندازه ای 9 سانتی متر رشد کرده است و با گذراندن سه هفته در فضا تا این اندازه بلند شده ام.

 گوناگون جالب

افزایش قد 3 تا 4 سانتی متر برای فضانوردان به دلیل نبودن جاذبه زمین در فضا طبیعی است اما برای این فضانورد 9 سانت افزایش قد ایجاد شده که در نوع خود عجیب است.از قرار معلوم این فضانورد 42 ساله رکورد جدیدی در این مورد به نام خود ثبت کرده.

افزایش قد باورنکردنی فضانورد ژاپنی در فضا + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف