افسانه پاکرو

دلیل جالب افسانه پاکرو برای ازدواج نکردن

تاریخ انتشار : 21 آذر 1396کد مطلب : 61165تعداد نظرات : 1 نظر
افسانه پاکرو بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان برای ازدواجش یک شرط عجیب و غریب را مطرح کرد.

شرط عجیب افسانه پاکرو برای ازدواج

افسانه پاکرو بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان که با سریال تکیه بر باد در تلویزیون شناخته میشود در یک گفتگو از شرط عجیبی که برای ازدواجش دارد پرده برداشت. علاقه زیاد افسانه پاکرو به خواهرش دلیل این شرط عجیب خانم بازیگر است. افسانه پاکرو آن قدر با خواهرش سعیده نزدیک است که ترجیح می دهد هر دو، با دو برادر ازدواج کنند.

شرط عجیبی که افسانه پاکرو برای ازدواج دارد

افسانه پاکرو در یکی از مصاحبه های خود گفت:من عاشق خواهرم هستم و یکی از دلایل ازدواج نکردنم این است که نمی خواهم از خواهرم جدا شوم. او در ادامه گفت:تنها در شرایطی ازدواج می کنم که دو برادر به خواستگاری من و خواهرم بیایند که مجبور به جدایی نشویم.

 افسانه پاکرو

افسانه پاکرو بخاطر خواهرش ازدواج نمیکند

هر وقت حرف ازدواج پیش می آید، تصمیم می گیریم با دو برادر ازدواج کنیم که مجبور نشویم از هم جدا شویم. (می خندد) ولی تا الان خیلی به شکل جدی به ازدواج فکر نکرده ایم. جدا شدن از همدیگر هم برایمان سخت بود. ولی کم کم باید به این قضیه جدی تر فکر کنیم.

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو در سریال تکیه بر باد

افسانه پاکرو، بازیگر جوانی است که این روزها گزیده کاری را انتخاب کرده و به دنبال ایده آل های خود است. او پس از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال 83 انتخاب شد و بعد از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را در این سریال به دست آورد، از جمله فعالیتهای هنری اش عبارتند از:محکومین بهشت، پیدا و پنهان، رسم عاشقی، رؤیای خیس، محاکمه، زندگی شیرین، شیر و عسل و…

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو در سریال تکیه بر باد

در اواخر اردیبهشت 1395، افسانه پاکرو در صفحه ی اینستاگرام خود عکسی از خودش در چین منتشر کرد. چند روز بعد اعلام شد کیارستمی یک فیلم در چین میسازد که تنها بازیگر ایرانی آن، افسانه پاکرو است.

افسانه پاکرو در یک گفتگو اعلام کرد که در سال 83 اولین بار با فیلم «محکومین به بهشت» به سینما معرفی شدم، البته یک سال قبل از آن در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم و قرار بود دوره ای از کلاس های آقای فخیم زاده را بگذرانم که به دلیل حضور در اولین فیلم خود نتوانستم. اما سال ها بعد در سریال «تکیه بر باد» با ایشان همبازی شدم.

افسانه پاکرو تجربه همکاری با مرحوم عباس کیارستمی را داشته و خاطرات زیادی با این هنرمند فقید کشورمان دارد و به گفته خودش درس های زیادی از او آموخته است.

شرط جالب افسانه پاکرو برای ازدواج کردن

4159
این مطلب مفید بود ؟12831
منبع : رکنا _ نمناک / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
مینا1397-05-18
ایشون اختلال شخصیت وابسته دارن و این اختلال به شدت در دراز مدت آسیب رسان است.
42130
وبگردی