نمناک سرگرمیگوناگون عکس های خانوادگی المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی
المیرا شریفی مقدم ، همسر المیرا شریفی مقدم
المیرا شریفی مقدم گوینده اخبار در شبکه خبر تصویری از پسر کوچک خود امیر ابوالفضل را در فضای مجازی منتشر کرد که به این بهانه در این مطلب تصاویری از المیرا شریفی مقدم و همسرش داوود عابدی و فرزندانشان را برای شما گردآوری کرده ایم.

المیرا شریفی مقدم گوینده مشهور شبکه خبر متولد سال 1361 در تبریز و همسر داود عابدی مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی می باشد وی عکسی از خود و پسرش امیر ابوالفضل منتشر کرده است .

المیرا شریفی مقدم و پسرش

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر دارای دو فرزند پسر است که فرزند بزرگتر امیرعباس و فرزند کوچکتر امیرابوالفضل نام دارند وی در سال 79 در آزمون ورودی شبکۀ خبر پذیرفته شده است و اولین خبری که در این شبکه اجرا کرده است فروردین سال 1381 مخصوص جوان ها بوده است .

شریفی مقدم هم اکنون گوینده مرکزی شبکه خبر می باشد و چند سالی است که با شبکه خبر همکاری می کند،وی دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد نیز هست. ایشان همسر داوود عابدی گزارشگر ورزشی شبکه خبر نیز هستند.با ما همراه باشید تا تصاویر جدیدی از المیرا شریفی مقدم به همراه همسر و فرزندانش را مشاهده کنید.

المیرا شریفی و پسرانش

المیرا شریفی مقدم و همسرش

المیرا شریفی مقدم و همسرش

 

عکس های خانوادگی المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی

منبع : نمناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 105 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف