الناز شاکردوست

آخرین وضعیت الناز شاکردوست بعد از حادثه روز گذشته+عکس

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396کد مطلب : 63422زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز گذشته الناز شاکردوست سر صحنه تصویربرداری یک فیلم دچار سانحه شد و فورا به بیمارستان منتقل شد و برخلاف شایعات منتشر شده در وضعیت جسمی مناسبی به سر میبرد.

وضعیت جسمی الناز شاکردوست بعد از حادثه روز گذشته

الناز شاکردوست بازیگر جوان کشورمان روز گذشته اتفاق تلخی را در دنیای بازیگری تجربه کرد. سانحه ای که برای این هنرمند جوان سرصحنه رخ داد پای او را به بیمارستان کشاند و باعث شکل گیری شایعات فراوانی شد.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در بیمارستان

ادمین صفحه اینستاگرام مربوط به الناز شاکردوست با انتشار این عکس نوشت:دوستان ، الناز از همه تون تشکر می کنه ،حادثه پیش آمده دیروز هنگام فیلمبرداری به خیر گذشت و آسیب وارد شده بزودی مداوا خواهد شد.
شاکردوست صبح دیروز سر صحنه فیلمبرداری «دو طبقه روی پیلوت» ساخته جدید ابراهیم ابراهیمیان دچار سانحه شد.

 الناز شاکردوست

ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست شایعه بود

روز گذشته خبری در رسانه و فضای مجازی منتشر شد که حکایت از ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست داشت . الناز شاکردوست که چند وقتی است به جمع بازیگران فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان پیوسته است سر صحنه دچار مشکلی از ناحیه کمر شد که بازتاب این اتفاق تا شکل گیری شایعه ضربه مغزی ششدن الناز شاکردوست پیش رفت و باعث نگرانی خانواده این هنرمند و هوادارانش شد.

اگرچه این اتفاق به سرعت توسط ابراهیم ابراهیمیان تکذیب شد اما همچنان شایعات ادامه داشت تا ادمین صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست باانتشار عکسی از الناز روی تخت بیمارستان و در هوشیاری کامل به این شایعات خاتمه داد.

فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی کیومرث پور احمد با بازی الناز شاکر دوست ، جواد عزتی و هادی حجازی فر به عنوان بازیگران اصلی در حال تصویربرداری است.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر سینما و تلویزیون

الناز شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و سینا حجازی در سراسر شب

فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد مؤتمن جدیدترین اثر سینمایی الناز شاکردوست بود که او در این فلیم با سینا حجازی و امیر جعفری همبازی بود.

آخرین وضعیت الناز شاکردوست بعد از حادثه روز گذشته+عکس

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی