الهام چرخنده

ماجرای بستری شدن الهام چرخنده در بیمارستان

تاریخ انتشار : 11 مهر 1396کد مطلب : 57419زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام چرخنده در یک گفتگو از ماجرای فشارهای عصبی که او را راهی بیمارستان کرد و از چهارسال خانه نشینی گفت که در ادامه بخشی از این گفتگو را میخوانید.

الهام چرخنده از چهارسال بیکاری اش میگوید

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان حدود چهارسالی است که در قاب تلویزیون دیده نشده و حضوری در فعالیت های هنری ندارد. این بانوی هنرمند در یک گفتگو دردو دلی با اهالی دنیای هنر کرد و از چهارسال بیکاری گفت.

از گفت و گوی آخر ما با الهام چرخنده در تاریخ 22 تیر ماه سال 1395 تا به امروز 15 ماه می گذرد، بعد از این مصاحبه الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون ایران در تاریخ 14 شهریور 1395 به دلیل حمله عصبی راهی بیمارستان شد، موضوعی که با انتقاد خانواده شدید خواهر چرخنده از بی توجهی هنرمندان به وضعیت وی مواجه شد.

حال پس از بعد از گذشت بیش از یک سال بی خبری و عدم حضور الهام چرخنده در صحنه هنر، جویای احوال وی شدیم. الهام چرخنده که به سختی حاضر به پاسخ سوالات خبرنگاران شد، در نهایت پذیرفت تنها بخشی از این مصاحبه منتشر شود.

الهام چرخنده و حال این روزهایش

خانم چرخنده بعد از اینکه از بیمارستان مرخص شدید، وضعیت جسمی شما چطور است؟

چرخنده:من حالم خوب است و آخرین باری هم که به بیمارستان رفتم ناشی از استرس، هیجان و حمله های عصبی بود و هیچ مشکل قلبی نداشته و ندارم.

این روزها مشغول چه کارهایی در عرضه هنر هستید؟

چرخنده:در 4 سال گذشته بیکارم و هیچ کاری نکرده ام، شما اسم این را چه می گذارید آیا این ممنوع الکاری نیست؟ وگرنه چرا باید هنرمندی که مثل من که حرفه اصلی اش سینما است بیکار باشد. در مدتی کوتاه کار کارگردانی انجام می دادم که جلوی آن هم گرفته شد.

 الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون

کدام کارها را می گویید؟

چرخنده:من دو کار با نام های "با من قدم بزن" با موضوع آسیب های اجتماعی و "از زمین تا بهشت" با موضع شهدای اقلیت را در دست ساخت داشتم که ناخودآگاه از من گرفته شد و نگذاشتند که ساخت آن را ادامه دهم. در حوزه بازیگر نمی دانم چرا هیچ پیشنهادی به من نمی شود مگر من چه کرده ام که باید 4 سال بیکار باشم و هیچ کاری به من پیشنهاد نشود و جالب است که هیچ کس پاسخ گو نیست و نمی دانم در آینده می توانم کار کنم یا نه چون هیچ کس به من چیزی نمی گوید و چیزی به من ابلاغ نشده است و کسی پاسخ گو نیست.

ماجرای بستری شدن الهام چرخنده در بیمارستان

4.9103
این مطلب مفید بود ؟1003
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی