اما استون

اما استون پردرآمدترین بازیگر زن سینمای جهان شد

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396کد مطلب : 54996زمان مطالعه : 2 دقیقه
اما استون بازیگر برنده اسکار به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سینمای جهان و بالاتر از جنیفر لارنس و جنیفر آنیستون معرفی شد.

اما استون بازیگر پردرآمد سینمای جهان

اما استون بازیگر فیلم لالالند در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن جهان در صدر قرار گرفت. این بازیگر در فیلم لالالند یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشت و توانست جایزه اسکار را از آن خود کند.

انتخاب اما استون به عنوان پردرآمدترین بازیگر جهان

اما استون در فهرست فوربز از پردرآمدترین بازیگران زن سینمای جهان بالاتر چهره های مشهوری چون جنیفر لارنس و جنیفر آنیستون قرار گرفت.

بازیگر 28 ساله سینما در 12 ماه گذشته بیش از 26 میلیون دلار درآمد داشت که بخش عمده آن از بازی نقش میا در فیلم «لالا لند» به دست آمد. او برای بازی در این نقش اسکار بهترین بازیگر زن نقش اول را نیز از آن خود کرد. «لالا لند» در جهان بیش از 445 میلیون دلار فروش داشت.

استون چندی پیش در اعتراض به شکاف دستمزد میان زنان و مردان سخن گفته و اعلام کرده بود که برخی از بازیگران مرد برای رسیدن به برابری با او کمتر دستمزد گرفته اند.

اما استون

اما استون بازیگر فیلم لالالند

در فهرست امسال فوربز پس از استون نام جنیفر آنیستون به چشم می خورد که با در آمد 25 میلیون و 500 هزار دلاری در رده دوم ایستاده است. او سال گذشته فیلم هایی چون «مهمانی کریسمس در اداره» و «پرنده های زرد» را بر پرده سینما داشت اما بخش عمده درآمدش از راه تبلیغ برای شرکت هایی چون هواپیمایی امارات حاصل شد.

سال گذشته عنوان پردرآمدترین بازیگر زن جهان در اختیار جنیفر لارنس بود. او امسال در جایگاه سوم قرار دارد و در یکسال 24 میلیون دلار کسب کرده است. لارنس سال گذشته فیلم های بزرگی چون «عطش مبارزه» را بر پرده سینما نداشت و بیشتر از راه بازی در پروژه های کوچک تری چون فیلم ترسناک «مادر» به کارگردانی دارن آرنوفسکی درآمد داشت.

در سال 2015 پس از هک سرورهای کمپانی سونی مشخص شده بود که جنیفر لارنس در «کلاهبرداری آمریکایی» از بازیگران مرد فیلم کمتر دستمزد گرفته است.

چهارمین بازیگر زن پردرآمد سال گذشته ملیسا مک کارتی است و در جایگاه پنجم میلا کنیس ایستاده است.

تازه وارد فهرست بازیگران پردرآمد اما استون ستاره فیلم «دیو و دلبر» است. فیلم «دیو و دلبر» با بازی اما استون در جهان بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار فروش داشت.

شارلیز ترون، کیت بلانشت، جولیا رابرتس و ایمی آدامز دیگر زنان بازیگر پردرآمد فهرست فوربز هستند. در فهرست زنان بازیگر پردرآمد سه نفر با درآمد بالای 20 میلیون دلار وجود دارد در حالی که سال گذشته چهار نفر از این مرز گذشته بودند.

اما استون پردرآمدترین بازیگر زن سینمای جهان شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
برچسب : اما استون
وبگردی