امید عالیشاه

خبر خوش ، بازگشت امید عالیشاه به تیم پرسپولیس

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397کد مطلب : 66762زمان مطالعه : 2 دقیقه
امید عالیشاه بازیکن سابق تیم پرسپولیس دوره خدمت سربازی اش در تراکتور سازی به پایان رسیده و مشکلی برای بازگشت به تیم پرسپولیس ندارد.

خبر های خوب برای تیم پرسپولیس

رییس تربیت بدنی ارتش درباره وضعیت امید عالیشاه برای بازگشت به تیم پرسپولیس گفت:امید عالیشاه چون درحال حاضر دوره خدمت سربازی اش در تیم تراکتورسازی به پایان رسیده هیچ مشکلی برای بازگشت به تیم پرسپولیس ندارد.
امیر سرتیپ جمشید فولادی اظهار کرد:امید عالیشاه زمانی که برای گذراندن خدمت سربازی خود وارد تیم تراکتورسازی شد چون عضو باشگاه پرسپولیس بود و نه عضو تیم ملی، نمی توانست عنوان سرباز قهرمان به خود اختصاص بدهد اما چون بازیکن درجه یک بود مشکلی برای گذراندن سربازی خود در باشگاه تراکتورسازی نداشت. در حال حاضر نیز خدمت سربازی او در این باشگاه به پایان رسیده و می تواند در صورت داشتن قرارداد با باشگاه پرسپولیس به این تیم بازگردد.
 
امید عالیشاه

پایان دوران خدمت سربازی امید عالیشاه در تراکتورسازی

وی در پاسخ به این پرسش که با وجود اتمام سربازی امید عالیشاه در تراکتورسازی این باشگاه هنوز مجوز خروج به این بازیکن جهت بازگشت به تیم پرسپولیس را نمی دهد، گفت:وقتی بازیکنی دوره خدمت سربازی اش در یک باشگاهی به اتمام می رسد، باشگاه موظف است برگه تسویه او را بدهد تا به تیمی که قرارداد دارد، برگردد مگر این که بازیکن اضافه خدمت داشته باشد و باشگاه اجازه خروج را تا زمان پایان اضافه خدمتش به او ندهد. به هر صورت اگر عالیشاه هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد می تواند بعد از دریافت برگه تسویه خود به این تیم برگردد اما اگر قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده باشد، بازیکن آزاد محسوب می شود.
فولادی در پایان با اشاره به این که هیچ بازیکن سربازی مشکلی برای خروج از کشور ندارد، اظهار کرد:در حال حاضر مشکل خاصی برای خروج هیچ یک از بازیکنان سرباز از کشور وجود ندارد و فدراسیون ها می توانند با هماهنگی کمیته ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح، ورزشکاران خود را به تورنمنت های برون مرزی اعزام کنند.

طعنه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با امید عالیشاه بازیکن سابق پرسپولیس

در شرایطی که موضوع امید عالیشاه برای تراکتورسازی در روزهای گذشته حواشی ایجاد کرده است، امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی ضمن اشاره به موضوع جذب بازیکنان سرباز به عالیشاه طعنه زد.

آجورلو در این خصوص گفت:«من موافق ادامه سیاست اتکا به بازیکن سرباز نیستم؛ اگرچه اعتقاد دارم اکثر سربازان بدون حاشیه و باآرامش کار خودشان را در باشگاه دنبال کردند؛ اما نمونه هایی هم وجود داشته که از دایره حرفه ای گری و قانون خارج شدند که مسلما طبق قانون در این مورد عمل می شود. با این وجود باید به مسئله، کلی نگاه کنیم. رابطه باشگاه و بازیکنان سرباز دو طرفه است. تراکتورسازی برای بازیکنان یک فرصت است.»
 
عالیشاه

بازگشت امید عالیشاه به تیم پرسپولیس

وی افزود:«مسلما اگر تراکتور سرباز نپذیرد، بازیکنان برای خدمت خود دچار مشکل می شوند و از این نظر تراکتور به فوتبال کشور خدمت می کند. برخی افراد یک طرفه به قاضی می روند و تراکتور را برای این خدمتی که می کند مورد انتقاد قرار می دهند. صورت مساله این گونه که این دوستان می گویند نیست؛ به هر حال در مورد بازیکنان سرباز ما باید طوری برنامه ریزی کنیم که تراکتور هم بهترین بهره را ببرد.»

خبر خوش ، بازگشت امید عالیشاه به تیم پرسپولیس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از افکارنیوز/ورزش سه/ح.ب
وبگردی