امیرحسین رستمی
امیر حسین رستمی بازیگر سریال مناسبتی «دودکش» از پیشنهاد بازی در یک سریال ترکیه ای خبر داد. او پذیرفتن این پیشنهاد را مستلزم کسب اجازه از چند نهاد و ارگان میداند.

امیرحسین رستمی چندی از پیشنهاد بازی در یک سریال ترکیه ای خبر داده و ضمن اعلام رضایتش برای حضور در این پروژه امکان این همکاری را منوط به شرایط خاص عنوان کرده است.

عکس امیرحسین رستمی

او در این خصوص میگوید:پذیرفتن این پیشنهاد مستلزم این است که از چند نهاد و ارگان مختلف کسب اجازه کنم و صحبت کنم و اگر از یک کدام از آنها جواب منفی بگیرم قطعا نخواهم رفت، چون اساسا آدم آرامی هستم و از حاشیه فرار می کنم.

عکس امیرحسین رستمی در سریال دودکش

امیرحسین رستمی همچنین از سختی های رانندگی با ماشین وانت قالیشویی در سریال «دودکش» گفته است:ببین سخت ترین کار دنیا رانندگی با آن وانت بود! (خنده) . اوایل که پشت فرمانش می نشستم، غُر می زدم و همه بهم می گفتند امیرحسین چقدر غُر می زنی؟ تک تک شان که پشت فرمان آن وانت می نشستند، اولین جمله شان این بود که بابا تو در این چند ماه چی کشیدی؟! فرمانش عین فرمان تراکتور بود! من از وقتی رانندگی ام را شروع کردم زمانی بود که فرمان هیدرولیک آمده بود، واقعا تا حالا تجربه شبیه این نداشتم.
 

امیرحسین رستمی در سریال ترکیه ای + عکس

3.936
این مطلب مفید بود ؟288
برگرفته از farsnews.com
وبگردی