نمناک فرهنگ و هنرموسیقی پست عجیب امیر تتلو و خداحافظی با ایران! + اینستاپست
امیر تتلو ، خواننده های پرماجرا
انتشار پستی عجیب در اینستاگرام امیر تتلو خواننده جنجالی با حاشیه هایی در فضای مجازی همراه بود. اینکه امیر تتلو از ایران رفت یا خیر؟
تاریخ انتشار : 8 آذر 1396

واکنش امیر تتلو به ماجرای رفتنش از ایران

امیر تتلو از خواننده های پرماجرایی است که هرچند وقت یکبار حواشی جدیدی از او در دنیای مجازی سر زبان ها می افتد. این خواننده جوان پرحاشیه روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش ماجرایی جدید رقم زد. انتشار تصاویری از یک سفر باعث ایجاد شبهاتی در فضای مجازی شد و گمانه زنی ها درباره خروج امیر تتلو از ایران آغاز شد.

ماجرای رفتن امیر تتلو از ایران چیست

امیر تتلو

امیر تتلو و ماجرای یک سفر و رفتنش از ایران

امیر تتلو تصویری را در اینستاگرامش منتشر کرد و در زیر پستش نوشت:من عاشق این شهر بودم، اما خداحافظ تهران، خداحافظ ایران....

 امیر تتلو

امیر تتلو و ماجرای یک سفر و رفتنش از ایران

انتشار این پست باعث شد تا شبهات زیادی درباره خروج امیر تتلو از ایران شکل بگیرد و عده زیادی گمان کنند که این خواننده پرماجرا قصد خروج از ایران را دارد. تصویر بعدی که امیر تتلو در هواپیما منتشر کرد به این شبهات دامن زد.

امیر تتلو

امیر تتلو و ماجرای یک سفر و رفتنش از ایران

اما گویا بعد از این ماجراها بود که امیر تتلو نوشته زیر پست اینستاگرامش را تغییر داد و نوشت:دوست دارم تهرانو و ترافیکو....

امیر تتلو

امیر تتلو و ماجرای یک سفر و رفتنش از ایران

ماجرای رفتن امیر تتلو از ایران با تکذیب او مواجه شد و مشخص شد این خواننده پرحاشیه سفری به کیش داشته است و از ایران خارج نشده است.

امیر تتلو

امیر تتلو خواننده رپ

پیش از این ماجرا نیز یکبار دیگر ماجرای رفتن امیر تتلو از کشور مطرح شد و شایعاتی درباره خروج همیشگی این خواننده از ایران شکل گرفت که باز هم پست امیر تتلو موجب شکل گیری آن شده بود.

خسته از مردم شهر ...! خیلی سعی کردم بمونم و مفید باشم ولی نشد، همه کار کردم، همه کار همه ی درهارو زدم ولی نخواستن و نذاشتن، همین مردم رو میگم، کاری کردن که برم، خب منم میرم!
دارم پیر میشم ودیگه واقعا احتیاج به درامد و زندگی دارم بعد از دو سال ممنوع الخروجی بالاخره پاسپورتم رو گرفتم و حتما تا عید میرم با اینکه عاشق کشورم ولی میرم چون کشورم اصلا منو دوست نداشت همه شاهد بودن، من که هیچی حتی دوستامم نتونستن حتی یه مغازه اینجا داشته باشن از دست حرفای مردم، حالا کنسرت و فوتبال و اینارو اصلا حرفشو نمیزنم اما من مثل بقیه نیستم و از بیرون هم هوای کشورم و مردمش رو خواهم داشت.
اگرچه شایعاتی با انتشار این پست شکل گرفته بود اما بعدا مشخص شد که امیر تتلو برای بازی در یک تیم فوتبال به خارج از کشور سفر میکند.
امیر تتلو

امیر تتلو خواننده پرحاشیه رپ

امیر تتلو این روزها اسمی آشنا برای نسل جوان است، همان چهره ای که چند سال قبل ترانه های زیرزمینی می خواند و امروز طرفداران زیادی ادعای هواداری از او را دارند.امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو متولد31 شهریور 1362 در تهران ، از خوانندگان ریتم و بلوز است.

حاشیه های مربوط به امیر حسین مقصودلو مشهور به امیر تتلو خواننده رپ، موضوعی است که برای هر که در فضای مجازی گشت و گذاری دارد ، کاملا ملموس است.

پست عجیب امیر تتلو و خداحافظی با ایران! + اینستاپست

برگرفته از صفحه شخصی امیر تتلو / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 32 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف