امین حیایی
امین حیایی بازیگر با اخلاق سینما و تلویزیون در اقدامی جالب موهای سرش را تراشید و به دیدار پسر بچه اهوازی رفت.

آرزوی نوجوان مبتلا به سرطان برای دیدار با امین حیایی

چند روز پیش بود که ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد و عرفان معلا پسر نوجوانی که در بستر بیماری به سر میبرد از آرزویش برای دیدار با امین حیایی از نزدیک در این ویدئو صحبت کرد.

این پسر نوجوان در این ویدئو گفت که به دلیل علاقه زیادی که امین حیایی و فیلم هایش دارد آرزو دارد که او را از نزدیک ببیند.

آرزوی پسر مبتلا به سرطان با دیدن امین حیایی برآورده شد

بعد از انتشار ویدئویی از این پسر نوجوان در فضای مجازی امین حیایی به سرعت خودش را به اهواز رساند و آرزوی عرفان معلا را برآورده کرد.

امین حیایی

عکسی از امین حیایی با هوادار مبتلا به سرطان در اهواز

امین حیایی با انتشار عکسی در کنار این هوادار مبتلا به سرطان نوشت:در این ایام عزیز برای سلامتی همه بیماران و عرفان جان دعا کنیم....

این هوادار اهوازی از طرفداران امین حیایی است که به بازی او در سریال ساخت ایران علاقه زیادی دارد و بارها و بارها به تماشای این سریال نشسته است.

امین حیایی

دیدار امین حیایی با عرفان معلا در بیمارستان

امین حیایی به همراه روزبه معینی به بیمارستان محل بستری عرفان رفتند و با بردن هدایایی آرزوی این هوادار را برآورده کردند و به عیادت از دیگر کودکان بستری در این بخش از بیمارستان پرداختند.

امین حیایی

امین حیایی در کنار داوران برنامه عصر جدید

امین حیایی در جدیدترین فعالیت تلویزیونی اش به عنوان داور در برنامه عصر جدید حضور داشت و به زودی با فصل دوم این برنامه با اجرای احسان علیخانی باز هم به قاب تلویزیون باز میگردد.

امین حیایی چرا موهای سرش را تراشید و کچل کرد ؟ + عکس

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
منبع : صفحه امین حیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی