دسته گل عروس
برای انتخاب بهترین رنگ و مدل دسته گل عروس باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه این بخش از نمناک به شما میگوییم.

راهنمای انتخاب دسته گل عروس

یکی از مهمترین اکسسوری های عروس که روز عروسی حسابی به چشم می آید دسته گل عروس است، دسته گل زیبایی لباس عروس را دوبرابر میکند و باید در انتخاب آن حسابی سلیقه و حساسیت به خرج داد. برای انتخاب بهترین و خاص ترین مدل دسته گل عروس نکاتی وجود دارد که با رعایت آن ها دسته گلی ایده آل و شیک خواهید داشت.

دسته گل عروس

نکات انتخاب دسته گل عروس

در انتخاب گل های دسته گل عروسی تان حسابی دقت کنید زیرا قرار است کلی پول بابت شان دهید، سعی کنید گل هایی انتخاب کنید که ماندگاری زیادی دارند و بعد از خشک کردن ان ها همچنان زیبا هستند. گل های ظریف انتخاب کنید که ساقه ضخیمی نداشته باشد زیرا هم زیباتر هستند و هم بعد از خشک کشدن کاربرد زیادی دارند. بهترین گل هایی که میتوانید برای دسته گل تان مورد استفاده قرار دهید عبارتند از:انواع گل رز، سوسن، ارکیده و بنفشه که دسته گلی خاص به شما میبخشند.

دسته گل نامزدی

مدل دسته گل عروس 2019

انتخاب دسته گل عروس

بهترین مدل دسته گل عروس

ساقه دسته گل تان را با روبان تک رنگ نبندید بهترین کار این است که دور آن را با روبا رنگی بپوشانید زیرا اینطوری زیباتر است، رنگ های روبان تان هم بستگی به رنگ گل های دسته گل تان دارد جنس آن هم میتواند ساتن یا مخمل باشد این دیگر سلیقه ای است.

برای ساقدوش هایتان دسته گل سفارش ندهید بهتر است آن ها تاج گل هایی زیبا به موهایشان بزنند، دسته گل فقط مخصوص عروس خانم است و خوب نیست ساقدوش ها هم دسته گل داشته باشند.

دسته گل ساقدوش

ساقدوش عروس دسته گل داشته باشد یا نه؟

 

چگونه بهترین مدل دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟ + نکات

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی