علی لهراسبی

اعتراض علی لهراسبی به حذف نامش از سه ستاره

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1395کد مطلب : 45842زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی لهراسبی خواننده مشهور پاپ کشورمان نسبت حذف نام و اثرش از برنامه سه ستاره احسان علیخانی انتقاد کرد.

انتقاد علی لهراسبی از برنامه سه ستاره

خواننده قدیمی موسیقی پاپ با اشاره به حذف غیرمنطقی اثرش از نظرسنجی برنامه «سه ستاره»، انتخاب هایی مدیریت شده و دور از نظر مخاطبان را دلیل اصلی این اتفاق دانست.

علی لهراسبی با اشاره به حذف نام و اثرش از میان نامزدهای بخش بهترین تیتراژ سریال های تلویزیونی در برنامه سه ستاره، تنظیم فهرست نامزدها را مدیریت شده دانست و به آن انتقاد کرد.

علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ

این خواننده که در سال های گذشته تیتراژهایی چون «پیله های پرواز»، «عبور شیشه ای»، «دلنوازان»، «فاصله ها»، «شیدایی»، «همه چیز آنجاست» را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال «آرام می گیریم» را خوانده است.

این اثر که بالغ بر 50 شب روی آنتن رفته است و هنوز هم پخش آن ادامه دارد، در فهرست منتخبین تیراژ این برنامه قرار نگرفته است و بدون هیچ توضیحی از بین نامزدهای این بخش حذف شده است.

علی لهراسبی دراین باره گفت:«من فقط حرفم یک چیز است. این قبیل جشنواره ها و انتخاب ها همیشه در رسانه های مختلف بوده و هست. همیشه هم انتخاب هایی انجام شده ولی در این برنامه اصرار دارند که انتخاب هایی را که هیئت داوران انجام داده گزینش کنند. من متوجه نمی شوم که این انتخاب ها، انتخاب مردم است یا انتخاب هیئت داوران؟ اگر انتخاب مردم است که باید همه تیتراژها در لیست باشند و انتخاب ها بر اساس رای مردم انتخاب شوند. ولی اینکه لیست به نظرسنجی گذاشته شود، قطعا اتفاقات نامحترمی افتاده است. مردم بایستی در این قبیل انتخاب ها به گزینه مد نظر و سلیقه خودشان رای دهند نه لیستی که با سلیقه و نظر گروهی ناشناس تدوین شده است.»

انتقاد علی لهراسبی از برنامه سه ستاره احسان علیخانی

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
برچسب :
وبگردی