ساختمان عجیب
ساخت یک ساختمان عجیب به شکل کفش پاشنه بلند سیندرلا در یکی از شهرهای تایوان داستانی غم انگیز از دختری را در خود دارد که یک حادثه مراسم ازدواج او را برهم زد.

ساخت اولین ساختمان عجیب به شکل کفش پاشنه بلند سیندرلا

ساختمان های عجیب و غریب بسیاری در گوشه کنار دنیا ساخته شده است. ساختمانی با شکل و فرم لباس ، وسایل زندگی و آلات موسیقی . در ادامه سریال دیدنی ساختبناهای عجیب دنیا در یکی از شهرهای تایوان ساختمانی شیشه ای به شکل کفش پاشنه بلند زنانه با ایده ی کفش سیندرلا ساخته شد.

مقامات محلی در یکی از شهرهای ساحلی تایوان برای جذب بیشتر زنان کلیسایی شیشه ای به شکل یک کفش پاشنه بلند ساختند.به گزارش Huanqiu.com این کلیسا با ایده ای از کفش سیندرلا طراحی و ساخته شده است.

ساختمان پاشنه بلند

ساختمان به شکل کفش پاشنه بلند 

 

این کلیسای منحصربه فرد 55 فوت ارتفاع و 36 فوت عرض دارد. برای ساخت این کلیسا از 320 قطعه شیشه استفاده شده است.این بنای بلند به شکل کفش سیندلاری بیرون آمده از پا در استان چی یی تایوان ساخته شده است. صحن روباز مجهز به نورافکن یکی از ویژگی های خیره کننده کلیسای شیشه ای است.

ساختمان عجیب

اولین ساختمان عجیب پاشنه بلند در دنیا

 

قرار است این بنای پاشنه بلند یکی از مراکز مهم گردشگری در تایوان محسوب شود. تایید این ادعا هم همین است که پن تسویی-پینگ مدیر بخش تفریحی و سرگرمی این منطقه گفته است که این کلیسا برای گردهمایی های عادی استفاده نمی شود بلکه مکانی است که مردم می توانند قبل از مراسم عروسی خود برای عکاسی از آن استفاده کنند. او افزوده است:«ما در طرح های خود در نظر داشتیم که از آن یک مکان رمانتیک و روحانی بسازیم

ساختمان عجیب شیشه ای

ساختمان عجیب شیشه ای پاشنه بلند

 داستانی جالب برای ساخت این ساختمان از زبان مردم محلی گفته شده است که طبق باور مردم محلی در در دهه 60 میلادی دختری جوان به علت بیماری هر دو پایش را از دست داد و مراسم ازدواجش به هم خورد . او هرگز نتوانست ازدواج کند به همین دلیل تمام عمرش را در کلیسا سپری کرد . این کلیسا و ساختمان به شکل کفش پاشنه بلند به احترام او ساخته شده است.

ساختمان پاشنه بلند

ساختمان پاشنه بلند عجیب به شکل کفش سیندرلا

ساختمان عجیب ، اولین ساختمان عجیب پاشنه بلند دنیا + تصاویر

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
منبع : ترجمه نمناک /ن
وبگردی