بازیگران فیلم چشم و گوش بسته

عکس های جدید از فیلم چشم و گوش بسته

تاریخ انتشار : 23 مهر 1398کد مطلب : 20597زمان مطالعه : 2 دقیقه
همزمان با رونمایی از تصاویر جدید فیلم چشم و گوش بسته زمان اکران این فیلم در سینماهای کشور مشخص شد.

زمان اکران فیلم چشم و گوش بسته

فیلم سینمایی چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن و تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور به اکران نزدیک شد. این ساخته جدید فرزاد موتمن به عنوان اولین کمدی پاییز اکران خود را از اوایل آبان ماه در سینماهای کشور آغاز میکند.

ماه صفر با پایان اولین هفته آبان ماه پایان می یابد و به احتمال زیاد این ساخته کمدی فرزاد موتمن بعد از پایان ماه صفر جانی دوباره به گیشه سینماها خواهد بخشید.

رونمایی از تصاویر جدید فیلم چشم و گوش بسته

با نزدیک شدن به روزهای اکران فیلم چشم و گوش بسته از جدیدترین تصاویر بازیگران این فیلم سینمایی رونمایی شد.

امین حیایی و بهرام افشاری

امین حیایی و بهرام افشاری در فیلم چشم و گوش بسته

چشم و گوش بسته براساس یک کمدی معروف به نگارش درآمد و بازی امین حیایی و بهرام افشاری در نقش یک نابینا و ناشنوا داستانی جذاب را در این فیلم رقم زده است.

لیندا کیانی،امین حیایی و بهرام افشاری

لیندا کیانی،امین حیایی و بهرام افشاری در فیلم چشم و گوش بسته

در خلاصه داستان فیلم چشم و گوش بسته آمده است :یکی صحنه رو ندیده ، اون یکی هم صداشو نشنیده ...

مردی توسط یک زن تبهکار کُشته میشود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت میکنند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند ...

امین حیایی و بهرام افشاری

نقش متفاوت امین حیایی و بهرام افشاری در فیلم چشم و گوش بسته

بازیگران فیلم چشم و گوش بسته عبارتند از : امین حیایی،بهرام افشاری،آناهیتادرگاهی،مسعودکرامتی،لینداکیانی،محمدرضا صولتی و پوریا پورسرخ در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختند.

پوریا پورسرخ و آناهیتا درگاهی

پوریا پورسرخ و آناهیتا درگاهی در فیلم چشم و گوش بسته

عوامل ساخت فیلم چشم و گوش بسته عبارتند از :کارگردان:فرزاد موتمن،تهیه کننده:امیرحسین آشتیانی پور،نویسنده فیلمنامه:همابذرافشان،مدیرفیلمبرداری:محمدرضا سکوت، صدابرداری:بهروز معاونیان،آرش نجفیان،فرزان معاونیان،تدوین:عماد خدابخش،مدیربرنامه ریزی و سرپرست گروه کارگردانی:منصوروثوقی،دستیار اول کارگردان:سعید غلامی،طراحی صحنه و لباس:فرحناز نادری،طراح گریم:امیرترابی،منشی صحنه:دنیا راد،دستیار اول فیلمبردار:امیر پرچمی،عکاس و فیلمبردار پشت صحنه:رامونا میریان،مدیر تولید:حسین بشگرد،مدیر تدارکات:سجاد نوری ،مجری طرح:نیما حسنی نسب.

زمان اکران و عکس های جدید از فیلم چشم و گوش بسته

3.670
این مطلب مفید بود ؟5020
وبگردی