پریناز

اکران پریناز بعد از هفت سال + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396کد مطلب : 54645زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی پریناز ساخته بهرام بهرامیان بعد از هفت سال چهارشنبه یکم شهریور در گروه هنر و تجربه اکران می شود.

اکران فیلم سینمایی پریناز بعد از هفت سال

فیلم سینمایی پریناز به کارگردانی بهرام بهرامیان با بازی فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آییش و طناز طباطبایی بعد از هفت سال از پایان تصویربرداری آن چهارشنبه اول شهریور در گروه هنر و تجربه اکران می شود.

پریناز فیلمی درباره زندگی خانوادگی یک دختربچه و چالش های آن است که بهرام بهرامیان آن را به نگارش درآورده است مصطفی زمانی با گریمی کاملا متفاوت در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

داستان و بازیگران فیلم پریناز

پریناز دومین فیلم بلند سینمایی بهرام بهرامیان است که در سال 89 ساخته شد اما نتوانست در زمان خودش اکران شود . این فیلم سینمایی بعد از گذشت سال در سینماهای کشور به نمایش درمی آید.

پریناز

فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی پریناز

بازیگران فیلم سینمایی پریناز : فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آییش، طناز طباطبایی، حمید فرخ نژاد مژگان بیات، شبنم قلی خانی، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، امیرحسین فتحی و... بازیگران این فیلم هستند و مریم ضیایی بازیگر خردسال فیلم است.

پریناز

گریم فوق العاده مصطفی زمانی در فیلم سینمایی پریناز

خلاصه داستان فیلم پریناز : پریناز پس از مرگ مادر، به سراغ خاله اش می رود که تنها کسی است که می تواند به او پناه بدهد. خاله از پذیرفتن او امتناع می کند. اما سرانجام در ماجراهایی پریناز بالاجبار با خاله اش (که تنها کسی است که دارد) زندگی می کند.

پریناز

فاطمه معتمدآریا و طناز طباطبایی در فیلم سینمایی پریناز

کارگردان فیلم سینمایی پریناز در خصوص اکران فیلم سینمایی «پریناز» گفت:این فیلم با تغییرات و حذفیات بخش هایی از ان اکران خواهد شد.

پریناز

طناز طباطبایی و فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی پریناز

عوامل تولید فیلم پریناز : مدیر فیلمبرداری:ایرج عاشوری، تدوین:مصطفی خرقه پوش، طراح چهره پردازی:عبدالله اسکندری، صداگذاری و ترکیب صدا:اسحاق خانزادی، علی ابوالصدق، جلوه های ویژه:حمید رسولیان، موسیقی:محمدرضا درویشی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:کامبیز دارابی، مجری طرح:مجید کرباسیان، مدیرتولید و مشاورتهیه:محمد نشاط، روابط عمومی:سعیده الله دادی، محصول بنیاد سینمایی فارابی.

پریناز

فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی پریناز

پریناز

فاطمه معتمدآریا در فیلم سینمایی پریناز

اکران پریناز بعد از هفت سال + تصاویر

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی