اکستنشن پا
افرادی که از کوتاهی قد رنج میبرند اصولا اعتماد به نفس پایینی دارند و شاید گول تبلیغ های ماهواره را بخورند. اکستنشن پا روشی جدید برای بلند قد شدن.

اکستنشن پا 

کوتاهی قد در هر سنی رنج آور است و افراد دوست دارند قدی نرمال داشته باشند اما نمیدانند روش صحیح کدام است؟

اخیرا روشی کم هزینه برای بلند شدن قد در هند کشف شده که با وجود افزایش قد کمی مخاطره آمیز است.

گذشته از اقدامات تعجب آور و عجیب برای زیبایی صورت و بدن همچون کاشت سبیل و گونه، جراحی های مخصوص سلفی گرفتن، بوتاکس، جراحی پلاستیک، ساکشن و عمل های بینی، اخیرا صنعت زیبایی در بلند شدن قد روی کار آمده است.
 
این روزها در بسیاری از شبکه های ماهواره ای داروهایی برای افزایش قد تبلیغ می شود که باعث ایجاد اختلال در هورمون های بدن می شوند.بسیاری از پزشکان نیز با مد کردن جراحی قد سعی دارند افرادی که از کوتاهی رنج می برند را جذب این جراحی کنند.
 
در ابتدا روشی در هند برای از بین بردن نقص و صدمات اندام ها به خصوص پا انجام شد که بعدها جای خود را به روشی برای افزایش طول قد داد.
 
اکستنشن

روشی برای بلند قد شدن

 اکستنشن پا چگونه است؟

جراحان ارتوپدی در هند برای بلند کردن قد افراد ابتدا استخوان پای افراد را می شکنند سپس در استخوان ها تعدادی ایمپلنت قرار می دهند و صبر می کنند تا بعد از ماه ها بستری و استراحت مطلق، شکستگی های پای بیمار خوب شده و بتواند راه رود. این کار مخاطره آمیز است زیرا ممکن است شکستگی زیاد باشد و دیگر بیمار نتواند راه رود چه برسد که قد بلند شود.
 
این عمل به نام «اکستنشن پا» معروف شده و متاسفانه استقبال زیادی از آن شده است. انجام این عمل در هند با صرف هزینه کمی انجام می شود به همین علت بسیاری از توریست ها ترجیح می دهند در هند این عمل را انجام دهند.

اکستنشن پا روشی جدید و کم هزینه برای بلند قد شدن

2.514
این مطلب مفید بود ؟77
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /ح
برچسب : بلندی قد
وبگردی