تولد
انگیزه کارکنان
برای اینکه تیم کاری خوبی داشته باشید باید بتوانید محیط کاری مناسب و شاد و همچنین انگیزه لازم را برای کارکنان تان ایجاد کنید و حقوق مناسبشان را نیز پرداخت کنید.

9 شاه راه موثر و ساده برای ایجاد انگیزه در محیط کار بین کارمندان

اشتباهاتی که انرژی اعضای تیم را تحلیل می کند را مرتکب نشوید ؛ تیمی کار انجام دادند روشی است که اکثر شرکت ها برای انجام کار مهمی استفاده می کنند بنابراین زمانی که انرژی، دانش و مهارت های یک گروه با انگیزه را ترکیب کنید، پس شما و تیم تان می توانید هر کاری را که در ذهنتان است انجام دهید.

اخیرا کارشناسان نگاهی به برخی از اشتباهات رهبران که استعداد بالای خود را از دست داده اند، انداخته است همانطور که آن ها می گویند، " روی رفتار خود فکر کنید، اشتباهات را تصحیح کنید ، و آماده شوید عملکرد و انگیزه تیم را تقویت کنید ؛ این 9 روش قدرتمند که در بخش موفقیت نمناک به آنها خواهیم پرداخت را امتحان کنید تا اعضای تیم را با انگیزه حفظ کنید و در کار بهترین باشید.

انگیزه کارمندان

راه کارهایی عالی برای اینکه بتوانید در کارکنان تان انگیزه ایجاد کنید

9 تکنیک ساده برای ایجاد انگیزه میان کارکنان

1. به افراد آنچه را که ارزش دارند پرداخت کنید 

زمانی که حقوق کارمندان خود را تنظیم می کنید، مطمئن شوید که حقوق آن ها با آنچه دیگر شرکت ها در حوزه کاری شما و حوزه جغرافیایی می پردازند ، سازگار است. به خاطر داشته باشید :26 درصد کارمندان می گویند شغل فعلی خود را تنها با 5 درصد افزایش ترک خواهند داد. افراد ماهر را بخاطر حقوق ناچیز از دست ندهید.

2. به آن ها مکان خوبی برای کار دهید

هر کسی می خواهد در محیط اداره ای کار کند که تمیز و تحریک کننده است و باعث شود که آن ها به جای احساس بد ، حس خوبی داشته باشند . مجبور نیستید پول زیادی خرج کنید تا دفتری جذاب داشته باشید.

ویژگیهای محیط کاری مناسب

بهترین روش های ایجاد انگیزه در کارکنان

راه ها و چگونگی ایجاد انگیزه بین کارکنان

3. فرصت هایی برای پیشرفت ایجاد کنید

اعضای تیم برای سازمان و خودشان ارزشمند هستند ، زمانی که فرصت یادگیری مهارت های جدید را دارند. تیم خود را در حرفه و دانش های پیشرفته تر آموزش دهید تا در آخرین تکنولوژی ها و صنعت جدید ترین اطلاعات را کسب کنند.

هم کاری میان گروه ؛ درصد بالایی از کارکنان احساس نمی کنند که ورودی آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرد. اعضای تیم خود را تشویق کنید و پیشنهادهای آنها را درباره نحوه انجام کارها به طور کامل بپذیرید. سوالات خود را بپرسید، به پاسخ های آن ها گوش دهید، و در صورت امکان راه حل آن ها را اجرا کنید.

کارمندان خوب

ترفندهای بینظیر در ایجاد انگیزه کارکنان و داشتن یک تیم کاری خوب

روش های حرفه ای برای ایجاد انگیزه میان کارکنان 

5. آنها را به شاد بودن تشویق کنید

کارکنان شاد ، مشتاق و اعضای مثبت تیم هستند و نگرش آن ها مسری است. بنگرید آیا نیروهایتان از کار، کارفرما و شما راضی هستند یا خیر. اگر راضی نباشند، این نارضایتی پخش می شود

6. هر شکست و اشتباهی را مجازات نکنید

همه ما اشتباه می کنیم. بخشی از انسان بودن است. نکته کلیدی این است که درس های ارزشمندی از آن اشتباهات بگیریم تا دوباره آن ها را مرتکب نشویم. زمانی که اعضای تیم اشتباهات صادقانه انجام می دهند ، آن ها را مجازات نکنید - - به جای آن آن ها را تشویق کنید دوباره امتحان کنید.

ایجاد محیط کاری خوب

چطور انگیزه کارکنانم را افزایش دهم؟

ترفند داشتن تیم کاری خوب و ایجاد انگیزه بین کارکنان

7. اهداف را مشخص کنید

در مطالعه ای، 63 درصد کارمندان گزارش دادند که وقت خود را در کار هدر می دهند ، زیرا آن ها آگاه نبودند چه کاری در الویت هست یا نیست . به عنوان یک رهبر وظیفه شما این است که با اعضای تیم خود برای مشخص کردن اهداف خود کار کنید. و زمانی که این کار را انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که همه دقیقا می دانند آن اهداف چه هستند، اولویت نسبی آن ها چیست و نقش تیم در رسیدن به آن ها چیست.

راه داشتن تیم کاری حرفه ای

روش های بینظیر برای افزایش انگیزه در کارکنان

اهمیت دادن انگیزه لازم به کارکنان برای داشتن یک تیم خوب

8. آنها را واضح و مستقیم کنترل نکنید

هیچ کس رئیسی را دوست ندارد که مدام آنها را کنترل می کند و هر تصمیمی را حدس می زند. در حقیقت، 38 درصد کارمندان در یک نظرسنجی گزارش دادند که ترجیح می دهند در فعالیت های ناخوشایند شرکت کنند تا اینکه در کنار رئیسی جزئی نگر بنشینند. افراد خود را با اهداف آشنا کنید و سپس به آن ها اجازه دهید تا بهترین راه برای رسیدن به آن ها را پیدا کنند.

انگیزه کاری

چگونگی ایجاد انگیزه در کارکنان خوب

9. از برگزاری جلسات بی فایده اجتناب کنید

جلسات می توانند اتلاف باور نکردنی وقت باشند - میانگین هدر رفتن زمان کار 3.8 ساعت در جلسات غیرسازنده هر هفته است . یک دستور کار برای جلسات خود ایجاد کرده و آن را پیشاپیش توزیع کنید. تنها افرادی را که واقعا نیاز به شرکت دارند دعوت کنید، جلسه را به موقع آغاز کنید ، و سپس هر چه سریع تر آن را به پایان برسانید.

 

9 روش فوق العاده ایجاد انگیزه در کارکنان و راه داشتن تیم کاری خوب

4.337
این مطلب مفید بود ؟325
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی