ایران خودرو

فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو از فردا

تاریخ انتشار : 19 آبان 1399کد مطلب : 58931زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی که تنها 9 روز از ثبت نام برای ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو می گذرد، این شرکت از فردا (سه شنبه)، هفتمین مرحله با عرضه پنج محصول خود را آغاز خواهد کرد.

ایسنا:در حالی که تنها 9 روز از ثبت نام برای ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو می گذرد، این شرکت از فردا (سه شنبه)، هفتمین مرحله با عرضه پنج محصول خود را آغاز خواهد کرد. در این مرحله فروش محصولات ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر 90 روزه، پژو 405 SLX، پژو 206 تیپ 2، سورن پلاس، پژو 207 دستی با سقف شیشه ای و راناپلاس با قیمت قطعی عرضه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این خودروساز هفته گذشته ( 11 آبان ماه) ششمین مرحله از فروش فوق العاده سه محصول پارس بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و سمند LX را اجرا کرده که قرعه کشی آن برای انتخاب 9000 نفر از متقاضیان نیز چهار روز پس از آغاز ثبت نام صورت پذیرفت. حال پس از گذشت کمتر از 10 روز از اجرای مرحله ششم، این خودروساز از فردا (سه شنبه)، هفتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خود را برای پنج محصول به مدت سه روز اجرا خواهد کرد.

ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود، پنج محصول پژو 405 SLX، پژو 207 دستی با سقف شیشه ای و مجددا همچون مرحله قبل(ششمین مرحله) پژو 206 تیپ، سورن پلاس و راناپلاس را عرضه خواهد کرد.

طبق مصوبه کمیته خودرو، به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی که بارها به آن ها اشاره شده است، اعمال می شوند.

کماکان این امتیاز که منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند، وجود دارد.

پس از پایان مهلت ثبت نام، همچون روال سابق طرح های اجرا شده برای فروش فوق العاده، قرعه کشی از میان متقاضیان واجد شرایط این طرح انجام و منتخبان انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/م

 

فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو از فردا

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : ایران خودرو
وبگردی