ایرینا شایک و نامزد ایرانی اش
ایرینا شایک مدل روسی و نامزد سابق کریس رونالدو که اغلب با تصاویری جنجالی دیده می شود این بار عکسی از خود با مدیر برنامه های ایرانی اش علی کاووسی منتشر کرد و وی را نامزد جدید خود معرفی کرد.

ایرینا شایک مدل روسی و چهرۀ شناخته شدۀ دنیای تبلیغات و نامزد سابق رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در جدیدترین پست خود با انتشار این عکس در اینستاگرام خود با چند میلیون فالوور، از علی کاووسی مدیر ایرانی برنامه هایش به عنوان نامزد جدیدش یاد کرد.

وی نوشت:این مرد رو حتی بیشتر از غذای روزانه ام دوست دارم!

ایرینا شایک و علی کاووسی

ایرینا شایک 6 ژانویه 1986 در یمانژلینسک روسیه بدنیا آمد،او یک مدل و بازیگر اهل روسیه است. از سال 2007 تا 2012 در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت و در سال 2011 بر روی جلد این جمله ظاهر شد.وی چندی پیش پس از سال ها رابطه، از نامزدش کریس رونالدو ستاره فوتبال رئال مادرید جدا شد که با حاشیه ها و جنجال های بسیاری همراه بود.

شایک از فرصت های شغلی واقعی برای تبدیل شدن به یک مدل استفاده کرد او وقتی در سن 19 سالگی بود کار مانکنی خود را درپاریس آغاز کرد. در سال 2007 او به جای مدل معروف برزیلی Ana Beatriz Barros جایگزین شد. که او یکی از چهره های Intimissimi بود. و در همان سال در سالانه در Sports Illustrated Swimsuit Issue عرضه شد.
از آن زمان، او در هر چاپ سالانه منتشر شده، در شاخه های عکس در مکان هایی همچون سن پترزبورگ, ناپل, گرنادا و شیلی حضور پیدا کرد. بعد از اینکه تصویر Intimissimi به مدت سه سال، شِیک در سال 2010 سفیر رسمی برای نام تجاری شده بود.قراردادهای مدل های دیگر او عبارتند از ساحل بانی (2009) ,[5] و Guess بهار/تابستان 2009کارهای دیگر عبارتند از فروشگاه راز ویکتوریا ویکتوریا سکرت کاتالوگ، لاگوست و Cesare Paciotti.

در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این زوج جوان مشاهده کنید:

 

ایرینا شایک و علی کاووسی

ایرینا شایک و علی کاووسی

ایرینا شایک و علی کاووسی

ایرینا شایک در کنار نامزد ایرانی اش! + تصاویر

4187
این مطلب مفید بود ؟14839
منبع : نمناک - / ل
برچسب : ایرینا شایک
وبگردی