اینستاگرام

پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی در اینستاگرام + عکس

تاریخ انتشار : 30 تیر 1395کد مطلب : 33829زمان مطالعه : 2 دقیقه
سه بازیگر زن ایرانی پرطرفدارترین ایرانی ها در اینستاگرام شدند و رتبه های اول تا سوم تعداد فالوئرهای اینستاگرام چهره ها را به خود اختصاص دادند.

بازیگران زن پرطرفدار در اینستاگرام

سه بازیگر زن ایرانی رتبه های اول اینستاگرام را به خود اختصاص دادند . بهنوش بختیاری ، الناز شاکردوست و مهناز افشار سه بازیگر پرطرفدار در اینستاگرام هستند که بیشترین فالوئرهای اینستاگرام را دارند . چیزی که امروز در بین بازیگران و افراد مشهور به حالت رقابتی درآمده ، تعداد فالوئرهای آنها یا همان تعداد دنبال کنندگان آنها در اینستاگرام است . بازیگران و افراد مشهور بر سر تعداد دنبال کنندگانشان رقابت می کنند.

پرطرفدارترین بازیگران زن در اینستاگرام

1. بهنوش بختیاری
 
صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، توانست پیش از دیگر سلبریتی های ایرانی به رقم 5 میلیون فالوئر دست پیدا کند تا عنوان اولین ایرانی در جهان با اینستاگرام 5 میلیونی را به خود اختصاص دهد!
 
 
2. الناز شاکردوست
 
الناز شاکردوست با 4.2 میلیون فالوئر دیگر بازیگر زن میلیونی سینمای ایران است که بعد از بهنوش بختیاری محبوب ترین ایرانیِ اینستاگرام است.
 
 
3. مهناز افشار
 
نفر سوم هم باز یک خانم بازیگر است، مهناز افشار با 4.1 میلیون فالوئر رتبه سوم این لیست را به خودش اختصصاص داده و رقابت نزدیکی با الناز شاکردوست دارد.
 
حتی بین بهنوش بختیاری و امیر تتلو درگیری لفظی ایجاد شده بود زیرا تتلو ادعا می کرد تعداد فالوئرهای بهنوش بختیاری کذب است و او با استفاده از نرم افزاری خاص این کار را کرده ولی این درحالی بود که بهنوش بختیاری ادعا کرد ، برخی ها چشم ندارند تا تعداد طرفدارانشان را ببینند.
 
اما بد نیست بدانید که جایگاه بهنوش بختیاری،الناز شاکردوست و مهناز افشار بین بازیگران زن ایران به ترتیب در سه جایگاه اول است.
 

اینستاگرام

 پرطرفدارترین بازیگران زن در اینستاگرام

 

پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی در اینستاگرام + عکس

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی