دراپلیکیشن بج میتوانید صفحه رسمی و تایید شده هنرمندان ، ورزشکاران و سایر اشخاص مشهور در اینستاگرام ، کانال تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی را پیدا کنید.

اگر در اینستاگرام ، فیسبوک و توییتر برای یافتن صفحه رسمی یک بازیگر یا خواننده خارجی مشهور جستجو کنید مشاهده میکنید که در کنار نام شخص مشهور یک دایره آبی رنگ با تیک سفید قرار دارد بنام ( Verified badge ) که توسط این شبکه ها برای اطمینان به واقعی بودن آن صفحه به اشخاص پرطرفدار ارائه شده شده است و به معنی مورد تایید بودن آن صفحه میباشد.

اما داستان برای ایرانیان متفاوت است و اکثر اشخاص مشهور ایرانی شرایط و ارتباط لازم برای دریافت این نشان تایید را ندارند!
بنابراین روز به روز تعداد صفحات جعلی ساخته شده بنام اشخاص مشهور ایرانی بیشتر میشود و به راحتی نمیتوانیم صفحه واقعی و رسمی این افراد در شبکه های اجتماعی را پیدا کنیم و حتی ممکن است اشتباها فالوور یک صفحه جعلی بشویم ! همچنین مردم در گوگل بدنبال اینستاگرام رسمی اشخاص معروف جستجو میکنند که نتیجه ای هم ندارد.
اما به تازگی ما میتوانیم با دانلود اپلیکیشن بج براحتی صفحه رسمی و تایید شده هنرمندان ، ورزشکاران و کلیه اشخاص مشهور در شبکه های اجتماعی را پیداکنیم .
شرکت ویرلن یک اپلیکیشن بنام بج ساخته است که درآن صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در شبکه های اجتماعی رو میتوانید مشاهده کنید .بج به معنای نشان و مخفف ( Verified badge ) یا نشان تایید است .
نکته مهم اینکه اشخاص پرطفدار میتوانند با ثبت نام و عضویت در اپلیکیشن بج صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی را ثبت نموده که پس از تایید مدیریت بج ، صفحه پروفایل ایشان در اپلیکیشن نمایش داده میشود .
 
اپلیکیشن بج رو بصورت رایگان از کافه بازار یا گوگل پلی دانلود کنید و نام بازیگر ، خواننده ، ورزشکار یا هر فرد مشهور مورد نظر خود رو جستجو کنید و به صفحه رسمی این اشخاص در اینستاگرام ، کانال تلگرام ، فیسبوک و توییتر وارد شوید .
در اپلیکیشن بج میتوانید همچنین به صفحه ویکی پدیا و imdb بازیگران وارد شوید تا با فعالیت های این هنرمندان بیشتر آشنا شوید .
و یا با ورود به صفحه soundcloud خوانندگان بصورت رایگان به آهنگ های خواننده مورد نظر خود گوش دهید .
استفاده از این برنامه بسیار ساده است و تنها کافیست نام ورزشکار ، بازیگر یا خواننده مورد نظر خودتان را در جستجو کنید .
تمام بخش های اپلیکیشن بج بصورت کامل و برای همیشه رایگان است .
برای دانلود اپلیکیشن بج و مشاهده اینستاگرام بازیگران ، خوانندگان ، ورزشکاران و سایر اشخاص مشهور بروی آیکون ها زیر کلیک کنید و اپلیکیشن بج را از بازار و یا گوگل پلی دانلود کنید :
 
 

اینستاگرام بازیگران ، خوانندگان و ورزشکاران را چگونه پیدا کنیم ؟

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی