حمید لولایی

صفحه اینستاگرام حمید لولایی هک شد + عکس

تاریخ انتشار : 21 آذر 1396کد مطلب : 61153زمان مطالعه : 1 دقیقه
روز گذشته صفحه اینستاگرام حمید لولایی بازیگر طنز کشورمان هک شد اما چند ساعت بعد ادعا شد که این صفحه با کمک دوستان آقای بازیگر بازگردانی شده است.

هک شدن صفحه اینستاگرام حمید لولایی

حمید لولایی بازیگر پیشکسوت کشورمان که با هنرنمایی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت قابل توجهی رسید روز گذشته با مشکلی در صفحه اینستاگرامش مواجه شد. صفحه اینستاگرام حمید لولایی هک شد و اسکرین شات هایی از گفتگوی خصوصی و شماره هایی در این صفحه قرار داده شد. اما چند ساعت بعد اعلام شد که این صفحه بازگردانی شده و ماجرای هک شدن صفحه حمید لولایی ظاهرا خاتمه یافت.

 اینستاگرام حمید لولایی

پست جدید اینستاگرام حمید لولایی بعد از هک شدن

اما نکته ای که باعث ایجاد ابهاماتی در این ادعا میشود این است که در یکی از کامنت های ایسنتاگرام حمید لولایی پیامی به چشم خورد که قابل توجه بود .

 اینستاگرام حمید لولایی

هک شدن اینستاگرام حمید لولایی 

این پیامی است که در صفحه اینستاگرام حمید لولایی منتشر شده است و ماجرای بازگردانی صفحه منسوب به این بازیگر طنز را در هاله ای از ابهام فرو میبرد . باید منتظر ماند و دید آیا بازگردانی صفحه اینستاگرام حمید لولایی حقیقت دارد؟!

حمید لولایی

حمید لولایی بازیگر پیشکسوت کشورمان

با آنکه نخستین حضور حمید لولایی در تلویزیون در سریال فراموش خانه بود، اما شهرت او بیشتر پس از بازی در سریال های طنز نوروز 72 وساعت خوش به دست آمد و با سریال زیر آسمان شهر در نقش خشایار مستوفی تکمیل شد.

حمید لولایی

حمید لولایی در نقش خشایار مستوفی در سریال زیر آسمان شهر

حمید لولایی در سال 1384، بابت ایفای نقش در فیلم چند می گیری گریه کنی، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.

صفحه اینستاگرام حمید لولایی هک شد + عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی