اینستاگرام
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار تصمیم گرفته است که کاربران هر آنچه را که دوستان خود در اینستاگرام دنبال یا لایک می کنند را مشاهده کنند.

اینستاگرام در حال آزمایش یک قابلیت جدید است

اینستاگرام به لطف افزوده شدن کوله باری از قابلیت ها و ابزارهای داخلی به آن، از یک اپلیکیشن موبایل ساده به منظور اشتراک گذاری عکس تبدیل به یک شبکه اجتماعی همه فن حریف شده است. طی مدت زمان اخیر و با انتشار چند آپدیت، به صورت مرحله مرحله چندین ویژگی جدید به آن افزوده شده است که با استفاده از آن ها از ابزارهای جانبی دیگر بی نیاز خواهید شد.

شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر، هر یک به منظور جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارائه می کنند. اینستاگرام نیز از این جریان مستثنی نبوده و هر از گاهی قابلیت های جدیدی را پس از آزمایش بر روی تعداد محدودی از کاربران، اضافه می کند.

هم اکنون نیز گزارش های منتشر شده حاکی است که این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار تصمیم گرفته است که کاربران هر آنچه را که دوستان خود در اینستاگرام دنبال یا لایک می کنند را مشاهده کنند و بدین ترتیب با علایق و سلایق دوستان خود بیشتر آشنا شوند.

اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

این قابلیت در قالب گزینه پیشنهادی " recommended for you" به معنی " به شما پیشنهاد می شود"، به تعداد محدودی از کاربران ارائه می شود. این قابلیت با استفاده از الگوریتم های جدیدی است که در اینستاگرام طراحی و تعبیه شده است و بدین ترتیب شما را به مطالب و پست های لایک شده توسط دوستانتان ارتباط می دهد.

اینستاگرام مشغول تست قابلیت جدید +عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از ایسنا -/ ر
برچسب : اینستاگرام
وبگردی