این شرکت بزرگ ترین خرده فروش مبلمان در سطح جهان است که در زمینه طراحی، تولید و فروش مبلمان آماده، تخت خواب، میز و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل فعالیت می کند.

بزرگترین خرده فروش مبلمان و لوازم خانگی در دنیا

 
شرکت سوئدی ایکیا(IKEA) از سال 2008 تا کنون بزرگترین خرده فروش مبلمان و برخی لوازم خانگی از قبیل تخت خواب و میز و... در دنیا میباشد. آقای Ingvar kampard مؤسس و بنیانگذار برند آیکیا در مجله فوربس به عنوان یک از ده نفر پولدارترین افراد دنیا در سال 2015 معرفی شده است.
Forbes Magazine (in its 2 November, 2015 issue)
 
شرکت آیکیا به دلیل طراحی مدرن مبلمان، لوازم منزل و دکوراسیون به صورت آماده مونتاژ در دنیا شهره میباشد. این شرکت با ابداع روشهای بسته بندی نوین، لوازم حجیم منزل را به صورت بسته بندیهای کوچک به سراسر دنیا ارسال میکند و از این طریق هزینه های حمل را به مقدار قابل توجهی کاهش داده است و از این طریق توانسته محصولات خود را با قیمت مناسب در سرتاسر دنیا عرضه کند. شرکت آیکیا هم اکنون 392 فروشگاه در 48 کشور دنیا دارد و از طریق فروشگاه اینترنتی نیز محصولات خود را در اکثر مناطق دنیا به فروش می‬رساند.
 
در طراحی دکوراسیون های امروزی موضوع سادگی و حذف مزاحمتهای بصری به یکی از معیارهای اصلی طراحی تبدیل شده است. سادگی در عین زیبایی در طراحی دکوراسیون، آرامش روانی و بصری را به دنبال دارد. استفاده از المانهای متعدد طراحی، رنگهای تند و متنوع و شلوغ کردن فضاها با اجسام متنوع دکوراتیو در طراحی های امروزی دکوراسیون کمتر به چشم می خورد.
طراحی به سبک آیکیا، انتخاب بسیاری از زوجهای جوان در اقصی نقاط جهان است. طراحی دکوراسیون به صورت مدرن، ساده و کم حجم با رویکرد کاربردی نظر جوانان را بیشتر از گروه‬های دیگر سنی جلب می کند. به همین دلیل برند آیکیا در میان جوان از مقبولیت بسیاری برخوردار است.
 
نشانی وبسایت :www.parsebazar.com
 

ایکیا بزرگترین تولید کننده مبلمان و لوازم خانگی در دنیا

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی