بادکنک در شکم پسر جوان

کشف عجیب بادکنک پر از آب داخل شکم پسر جوان + تصاویر

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1397کد مطلب : 71482زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسر نوجوانی که به مدت 5 روز از درد معده و روده و استفراغ شدید رنج می برد به پزشک مراجعه کرده و سپس جراحان با بادکنکی پر از آب در شکم او مواجه شدند.

اتفاقی عجیب در معده پسر جوان

پسری به مدت 5 روز از وجود بادکنکی پر از آب در معده اش رنج میبرد در حالیکه نمیدانست این بادکنک در معده اش چه می کند؟ این نوجوان به مدت یک هفته دچار استفراغ شدید و درد معده بود وقتی جراحان به معده کوچک او با بادکنکی با چهار سانتی متر طول برخورد کردند که موجب انسداد شدید روده ی او شده بود شوکه شدند و مرد هیچ توضیحی برای علت وجود بادکنک در شکمش نداشت.

بسیاری از مردم حتی نمیتوانند تصور کنند که علت یبوست شان وجود بادکنکی پر از آب در بدن آن هاست اما این مشکل دقیقا برای یک پسر 18 ساله ی استرالیایی تشخیص داده شد و علیرغم اینکه این بادکنک گره زده شده بود ، او نمیدانست که در شکم او چه می کند؟ همانطور که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک می بینید بادکنک گره زده پر از آب بوده است که موجب شد این نوجوان پس از پنج روز که از درد روده و معده خود شکایت می کرد به بیمارستان منتقل شد.

بادکنک در شکم

کشف بادکنک در شکم پسر جوان

بادکنکی پر از آب که هیچ کس نمیدانست از کجا آمده

بررسی پزشکان نشان میداد که او به طور ناهنجاری ضربان قلب بالایی داشت و دمای بدنش به آرامی بالا میرفت و شکمش ورم کرده بود، بنابراین آزمایشات شروع شد. بعد از پیدا کردن مانعی در شکم جراحان شکم را باز کردن و با یک بادکنک درون شکم مواجه شدند و پس از برداشتن بادکنک یک ویزیت برای روانپزشک تایید شد.

او به مدت پنج روز از یبوست مطلق ( ناتوانی کامل برای دفع ) رنج می برد و در عکسبرداری ها واضح بود که معده اش کشیده شده و چیزی در شکم او مانع دفع است.

 بادکنک در شکم پسر جوان

بادکنکی پر از آب در داخل شکم پسر جوان

علیرغم اینکه چندین بار از او پرسیده شد اما او نمیخواست و یا نمیتوانست پاسخ دهد که علت وجود بادکنک پر از آب در معده او چیست به همین دلیل و برای اطمینان از سلامت روانی، این نوجوان را به یک روانپزشک ارجاع دادند.

بادکنک در شکم پسر جوان که هیچکس نمیدانست از کجا آمده

3.723
این مطلب مفید بود ؟176
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ ز.ت
وبگردی